ПРИЗНАЈЕМ: ПОСТОЈИ БОГ! др Ентони Флу

Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
7
Ja samo ne razumijem zašto se nauka i vjera konstantno isprepliću. Zašto se vjera zove VJERA ako nije VJEROVANJE u nešto iako neko to pokušava osporiti?! Nauka se bavi činjenicama,i za njih je vjerovanje u boga smiješno,jer po nauci-on ne postoji.(ma koliko god članaka izašlo o Entonijevom ,,preobraženju'' iz ateiste u vjernika). Vjernici su izabrali takav život,(smjeran i miran) i njima to odgovara.Zašto ih onda ljudi stalno ,,bockaju'' i ne daju im mira? Imamo slobodu izbora,vjernici su izabrali pobožnički život,mi ostali nismo. Živi svoj život,pusti druge kraju.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Nauka se bavi činjenicama,i za njih je vjerovanje u boga smiješno,jer po nauci-on ne postoji.(ma koliko god članaka izašlo o Entonijevom ,,preobraženju'' iz ateiste u vjernika).
Nauka nije dokazala da Bog ne postoji , ona je samo osporila neke delove iz biblije ako se tumače bukvalno. I niko ne napada vernike što veruju već što se jedna činjenica da je neki filozof ateista postao vernik (u 128 godini života) koristi kao nekakav dokaz da bog zaista postoji, što je sve jako smešno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
7
Господе Исусе Христе , сине Божији , смилуј се мени грешноме !!!
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Nauka nije dokazala da Bog ne postoji , ona je samo osporila neke delove iz biblije ako se tumače bukvalno. I niko ne napada vernike što veruju već što se jedna činjenica da je neki filozof ateista postao vernik (u 128 godini života) koristi kao nekakav dokaz da bog zaista postoji, što je sve jako smešno.



Nemam komentara da čujem ateiste..
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
320
Evo i ja malo da doprinesem i nasmejem evolucioniste.
Uzivajte u videu :)
[video=google;4473727216575842448]http://video.google.com/videoplay?docid=4473727216575842448&hl=sr#[/video]
 
Natrag
Top