Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Obukla sam moje staro odelo. :cry:

view_photo.php




view_photo.php
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Gde nestade ovaj čovek i borac???:dntknw:

tnt-alan-ford.jpg


Ko zna kakva je ono reka? Da nema krokodili i ostale vodene ale i aždaje?:vorred::vorred::vorred:
A nisam videla da je poneo AZ opremu, osim ako je ono na slici Sport Bili torbica!? CCC
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Emajlirala ja njega danas, Marsovka, al' mi se ne javlja. Verovatno je na tajnom zadatku.
A AZ oprema mu jeste u Sport Bili torbici, ništa ti za njega ne brini, zna taj da se čuva, nije džabe ministar. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Gde nestade ovaj čovek i borac???:dntknw:

tnt-alan-ford.jpg


Ko zna kakva je ono reka? Da nema krokodili i ostale vodene ale i aždaje?:vorred::vorred::vorred:
A nisam videla da je poneo AZ opremu, osim ako je ono na slici Sport Bili torbica!? CCC


O, ne brigaj ti za njega draga saborkinjo;), snalažljiv je to čova "....kadar je stići i uteći i na srašnom mestu postojati...":D.
AZ oprema mu i nije potrebna, jer ima mene da mu čuvam leđa:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
O, ne brigaj ti za njega draga saborkinjo;), snalažljiv je to čova "....kadar je stići i uteći i na srašnom mestu postojati...":D.
AZ oprema mu i nije potrebna, jer ima mene da mu čuvam leđa:yea:
Pravo zboriš kraljeviću Marko... ;) Imam ja osećaj za filing, te me on vidi kroz život, a što veliš-leđa su mi sigurna! :D
Nego malo odmaram, borim se sasvojim ličnim zombovima, već godinama, i konačno sam blizu da ih savladam! Nego, batalite te krpice i AZ opremu, već dajte nešto konkretno, odlučno, hrabro, manekenisanje i modne kreacije ostavite onim feminiziranim likovima sa TV-a!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Žene... Čim ih malo "pustiš" odmah muškarci i krpice, večite teme. Znate li vi nešto drugo??? :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Žene... Čim ih malo "pustiš" odmah muškarci i krpice, večite teme. Znate li vi nešto drugo??? :blum3:
tja, tužno je to ali je činjenica da i muški zombovi nisu imuni na krpice ili nedostatak istih... a mi nismo imune na prave muške pa koristimo vekovima poznatu strategiju da razotkrijemo zombove...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top