Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E uši ću isčupati onom malom zjovanu, sad dođoh iz Kaluđerice! Dva sata sam stajao ispred pošte, kao budala... Niti ko da naiđe, niti ko da se javi. Od njegovih zombija ni traga... Kiša pada kako Bogu volja, a ja čekam k'o budala. Saint German??? Ma samo da se pojavi, i on i onaj što ga je izmislio... A i vama hvala na onolikoj hrani, sve mi nešto creva krče, valjda od vanilin šećera...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Re, zar ne vidiš da Jovan pokušava da se izvuče iz priče i podmetne nam Saint Germana?
Ja sam se prehladila to veče, evo još uvek se lečim. Baraba mala, da nas ve onako nasamari, a sad se izvlači, kao "otet je", aha, važi, a mi se svi kopčamo pozadi. Cccccccccccccccc... proteraćemo ga opet iz AZ, koliko vidim.
Jovane, pazi šta te čeka kad se sledeći put pojaviš.

303lgds.jpg


Do sad mi je ovo bila oprema za zombije, kanda ću malo da je oprobam i na tebi.... yes3
Prvo nam podmećeš imaginarnog brata blizanca, pa sad Saint Germana. Gotov si!
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Jesi video? A ja htela svoj najbolji filadendron da žrtvujem! Dobro je što se nismo bacili u dodatne troškove... Tccc....Reči nemam! A ja batalila i peglanje i kuvanje slatkog od bele trešnje - sve sam ostavila...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Zato ja nisam ni došla. Odavde se videlo da je spreman za bekstvo ali mi veze nisu radile, pa nisam mogla da vas obavestim. :(Pokušavala sam na razne načine ali interet protoci su bili zapušeni.

Sinoć sam videla da su Ružičasti ponovo, karakter beskrupuloznog, zlog, podmuklog čoveka, proglasili za najbolji i uzor,:fool: te tako stvorili još opasniju vrstu zombova protiv kojih nam prestoji žestoka borba.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ljudi zar ne shvatate rat je bio ali se vi niste pojavili a ovo nije Jovan ovo je saint german koji je oteo jovana.Ja sam pobedio ja sam dobio rat dobili ste otrov.Ali niste pobedili.Rat nije bio tamo to sam vas ja lagao.Jovan je bio u pravu za rat ali sam ga ja kidnapovao da ja saint german hahahahahaahahahahahah.Jovan vise nije ovde a zombiji ce uskoro vladati svetom i ja cu biti BOG hahahahahahahahahahahahahaa.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Sinoć sam videla da su Ružičasti ponovo, karakter beskrupuloznog, zlog, podmuklog čoveka, proglasili za najbolji i uzor,:fool: te tako stvorili još opasniju vrstu zombova protiv kojih nam prestoji žestoka borba.
U pitanju je čovekoliki zafarbani majmun i dve majmunice, kao etaloni dnodna, tako da neće biti lako...
Nema više linije manjeg otpora sve ukazuje da mora da krnemo u temeljnije čišćenje, jer je situacija taka da ni kanalizacija ne prima fekalije pa počinje da se preliva...
Smrad se širi na sve strane...
Trebaće ovde uz pomenuto oruđe i oružje i hemijsko tipa sona kiselina...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ljudi zar ne shvatate rat je bio ali se vi niste pojavili a ovo nije Jovan ovo je saint german koji je oteo jovana.Ja sam pobedio ja sam dobio rat dobili ste otrov.Ali niste pobedili.Rat nije bio tamo to sam vas ja lagao.Jovan je bio u pravu za rat ali sam ga ja kidnapovao da ja saint german hahahahahaahahahahahah.Jovan vise nije ovde a zombiji ce uskoro vladati svetom i ja cu biti BOG hahahahahahahahahahahahahaa.
Dobro saint germane, i tebi ću da čupam uši! :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Ljudi, vi ste mene izgubili u boju. Ne mogu da verujem, organizacija na papiru bila ok, a u praksi ništa. Samo da mi padne šaka na čuvenog vođu zjovančeta.wacko2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top