Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ne znam kako vi, ali ja, drage moje i dragi moji, sve ređe i ređe imam pristup ovom našemSF-u. Samo neki erori, pa server erori, pa adrese erori, pa svašta. Izgleda da nas ipak zombovi polako ali sigurno potiskuju.

Nikad robom!take_example
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Deste az borci vratio vam se sef

Joco, sedi, 1.
Kakav, bre, šef, kad te nikad nema? Ne može to tako. :acute:

Ne znam kako vi, ali ja, drage moje i dragi moji, sve ređe i ređe imam pristup ovom našemSF-u. Samo neki erori, pa server erori, pa adrese erori, pa svašta. Izgleda da nas ipak zombovi polako ali sigurno potiskuju.

Nikad robom!take_example

Nije ni nama bolje, draga. Zombe se zaigrale, pa ne znaju da stanu. Definitivno će nas potisnu ne smislimo li neku novu akciju.
Nego, šta bi s one zmije, gušteri i ostalo? Mora se sprema oružje za borbu.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Deste az borci vratio vam se sef
Cut' ,more,nesreco jedna! Kude si bio kad bese gusto?! Sad si mi dosao da sefujes? E,nece moci ove noci...ima lepo da krenes sve iz pocetak,pa ako izglasamo da si zasluziJo da se vrnes - ce se vrnes...
:lol::lol::lol:

Ne znam kako vi, ali ja, drage moje i dragi moji, sve ređe i ređe imam pristup ovom našemSF-u. Samo neki erori, pa server erori, pa adrese erori, pa svašta. Izgleda da nas ipak zombovi polako ali sigurno potiskuju.

Nikad robom!take_example

E,isto i kod mene... Taman da se konektiram,kad cvrc - ne moz'...
Mada - izvinjavam se za ovaj zadnji put - ja malo vezb'o sas beli lukac i sok od kaktus...
sorrysorrysorry
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Joco, sedi, 1.
Kakav, bre, šef, kad te nikad nema? Ne može to tako. :acute:



Nije ni nama bolje, draga. Zombe se zaigrale, pa ne znaju da stanu. Definitivno će nas potisnu ne smislimo li neku novu akciju.
Nego, šta bi s one zmije, gušteri i ostalo? Mora se sprema oružje za borbu.

Ma i oni kad čuli da treba da se tepaju sa zombovi pobegli u rupe! Nema vajda ni od nji*. Kažu, begaj be tamo, zombe truju gore nego mi. Al ne truju da te ubiju, nego s glupost.
I tako, će dadne Bog pa će se samootruju. Koj drugome jamu kopa sam će si u nju upadne.

Pasaž! ne, ne,

Pasaran!
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Al' će se veseliiiimo, đuskamo, prežderavamo... će smislimo plan za dalje akcije! :thinking::clapping:
Ima da bidne bolje nego lane!!!! :lol::D

No koza! Pasaran konkretno!!!

:lol::D :lol::D :lol::D pod obavezno :). Ima na 4 noge da razmišljamo, da si budemo stabilni sa misli. Onako na 2 mož se lelujamo pa da ni pobegnu ideje i planovi :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
:lol::D :lol::D :lol::D pod obavezno :). Ima na 4 noge da razmišljamo, da si budemo stabilni sa misli. Onako na 2 mož se lelujamo pa da ni pobegnu ideje i planovi :)

:lol: :lol: :lol:Za stabilnos' će upotrebimo one nove izmišljotine od AZ borci! Trust sa mozgovi se aktivir'o!
Smišljena nova oružja i oruđa a sve, zarad, iskonsku borbu!:D
Mož' mirne duše da sačekamo taj veliki dan!!! Drugarica Crvena već mućka si svašta!
Znaš kako nam ona sprema!:D A Vukajlo... sve prirodno! I s' osmeh!!!:D

:lol: :lol: :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
:lol: :lol: :lol:Za stabilnos' će upotrebimo one nove izmišljotine od AZ borci! Trust sa mozgovi se aktivir'o!
Smišljena nova oružja i oruđa a sve, zarad, iskonsku borbu!:D
Mož' mirne duše da sačekamo taj veliki dan!!! Drugarica Crvena već mućka si svašta!
Znaš kako nam ona sprema!:D A Vukajlo... sve prirodno! I s' osmeh!!!:D

:lol: :lol: :lol:

Jašta! Pa kud bi moglo bez šeficu? I Vučka? Rusa mora da povučemo sa terena na vreme, mada je on uvek u kondiciji za ovakve konferencije na vrhu. Jedino me sIkira onaj što pre vozio roleri, pa pušio tompusi, da si nije izgoreo nos el prstići, pa da neće može da se uključi u diskusije.

Idem sad da pravim spisak za pijacu, šefica ide odma na sabajle, znaš kakva je. Će nam da 1 i će nam kaže "sedi" ko Joci, ako omanemo u organizaciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top