Prirodni seksepil ili plastika

Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Prirodni seksepil ili plastika

d1050d5f.jpg


Iako mediji svakodnevno bombarduju žene informacijama šta treba da rade i kako da se ponašaju da bi muškarcima bile privlačne, činjenica je da muškarci ne traže mnogo. Njih privlači „ono nešto” u ženi, a ne njena šminka ili odeća. Otkrijte šta.

Osmeh

Mnogi muškarci se slažu da nema ničeg lepšeg od nasmejane žene. Još ako se iza lepih usana kriju i lepi zubi, to je dobitna kombinacija. Jedno istraživanje pokazalo je da su muškarcima privlačnije žene bez šminke koje se osmehuju, nego ozbiljne žene sa tonom šminke. Dakle, drage dame, osmeh na lice i ceo svet je vaš!

Kosa

Odavno je poznato da muškarci preferiraju dugu kosu. Ipak, i kraća kosa može da bude lepa na svoj način. Važno je samo da je negovana i čista. Prema nekim istraživanjima, muškarci vole žene koje zavodnički zabacuju kosu, kao i one dame koje tokom razgovora lagano prolaze prstima kroz kosu. Oni misle da je to ženstveno i neverovatno seksi. Za lepu zavodničku kosu dovoljno je održavanje higijene i redovne posete frizeru.
Odeća
Mnoge žene su u zabludi kada misle da muškarci vole kratke suknjice i duboke dekoltee. Istina, muškarci će se uvek okrenuti za ženom koja je tako obučena, ali pored sebe ipak žele zagonetniju ženu. Muškarca će privući žena koja nije previše otkrivena i ona koja tek daje da on nasluti kako izgleda njeno telo. Ne zaboravite da muški rod voli element iznenađenja. Dakle, doza tajanstvenosti je uvek seksi.
Držanje
Držanje tela puno govori o ženi. Ako ste pogrbljene, često gledate u pod i imate spuštena ramena, delovaćete starije i umornije. S druge strane, ako hodate uspravno i držite visoko uzdignutu glavu delovaćete samopouzdanije, a poznato je da muškarci vole žene koje imaju samopouzdanja. Nije važno da li na nogama imate visoke potpetice ili patike, važno je da hodate sigurno i uspravno. Jer, samo takva žena deluje kao da zna šta želi i privlači pažnju muškaraca. Osim toga, žene koje imaju pravilno držanje deluju mršavije i vitkije.
Govor
Žene koje se preglasno smeju i koje piskavo govore muškarcima nisu nimalo privlačne. To je potvrdilo i jedno nedavno istraživanje koje je otkrilo da su muškarcima privlačnije žene koje govore tiše i dublje. Smatraju da su takvi glasovi senzualniji i privlačniji. Dakle, umesto da se glasno kikoćete i pričate povišenim tonom, malo se stišajte i pokušajte da pričate dubljim tonom. To je tzv. zavodnički glas kojem muškarci prosto ne mogu da odole.

Samopouzdanje

U današnje vreme svi govore o samopouzdanju, ali mnogi ga brkaju s drugim stvarima. Naime, samopouzdanje nije umišljenost, arogancija i bahatost. Samopouzdanje je kada znate da ste posebni sa svim svojim mana i vrlinama. To su žene za koje će muškarci reći da imaju ono nešto. Samopouzdanje se ne stiče preko noći, ali moguće ga je pronaći. Samo je potrebno vreme. Ne zaboravite i to da su samopouzdanije žene, srećnije žene. A nema ništa privlačnije od sreće, zar ne?

Autor:Milica Prelevic
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja sam za prirodno sto posto :air_kiss: ... mada svi jure ove plasticarke :diablo:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Mislim da pravi u sebe sigurni muškarci uvek biraju prirodne devojke (žene) a od plastičarki beže koliko ih noge nose! Moj primer kao i sretni parovi oko mene govore da žene osvajaju šarmom i inteligencijom i da malo koji (pametni) muškarac može da odoli veseloj ženi sa dobrim smislom za humor koja može da se bez problema našali na svoj račun, koja nije isfolirana i koja jasno kaže svoje želje (bez lažnog morala i stida). Još ako zna da napravi palačinke ili da skuva još nešto sem supe iz kesice - ceo svet je njen!

ps kada sam spominjala kuvanje nisam mislila ništa negativno - mislim da je pogrešno razmišljanje da samo staromodne žene kuvaju a staromodni muškarci da jedu! Evo, moj muž je danas napravio famozan ručak a ja ću se njemu noćas odužiti i (ne)pristojno zahvaliti...
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
izgleda da je priroda pobedila, koliko čujem mnoge vade plastiku iz sebe....
čula sam i neki dobar komentar za silikonke: sve je na njima plastično jedino su prirodno glupe...
a za kuvanje, mislim da nema lepšeg prizora od muškarca u kuhinji :flirt:
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja se ne slazem sa vama dame, mada je dokazano da su muskarci bolji kuvari od zena ipak mislim da je zena ta koja je zaduzena za kuhinju . da me pograsno ne razumete, mislim da zena nije rob kuhinje .
a plasticarke .... hmmm , mislim da nema muskarca koji ne bi probao neku plasticarku
vida_guerra_wallpapers_021.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
izgleda da je priroda pobedila, koliko čujem mnoge vade plastiku iz sebe....
čula sam i neki dobar komentar za silikonke: sve je na njima plastično jedino su prirodno glupe...
a za kuvanje, mislim da nema lepšeg prizora od muškarca u kuhinji :flirt:

Slažem se. Predivan prizor... muškarac koji se vešto kreće kroz kuhinju, secka i krčka, a pritom na sebi ima samo kecelju... :)

A što se plastičarki tiče, nemam neko posebno lepo mišljenje. Mislim, korigovati nešto mnogo ružno je ok, ali sve što je preterano, što se radi iz čiste obesti, ne podržavam. A muškarci s kojima sam u životu bila u bilo kakvom kontaktu, uglavnom su bili za prirodnu varijantu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
a sta je trebalo ovoj slatkoj curici gore na slici da onako unakazi sebe
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Nasi stari bi rekli
Lepota je bitna za svet
sve ostalo za nas
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Natura is futura...
plastika jedino ko, ne daj boze nikome, proteza je pruhvatljiva
 
Natrag
Top