Prijavljena policiji zbog toplesa

tntboy

Član










Žena koja se sunčala bez gornjeg dela kupaćeg kostima morala je da se objašnjava sa policijom


Incident se dogodio na plaži u Anciju, gde se devojka imenovana samo kao Luiza sunčala u toplesu. Druga žena koja je sa dvojicom sinova bila na plaži prišla joj je i naredila joj da se obuče. Pošto Luiza nije pristala, žena je pozvala dvojicu policajaca koji su se nalazili u blizini.

"Majka dvojice dečaka starosti 12 i 14 godina rekla nam je da su njeni sinovi 'uznemireni' jer je pored njih bila visoka, zgodna brineta koja se mazala kremom za sunčanje, i nije nosila gornji deo kupaćeg kostima", rekli su policajci lokalnoj štampi.

Majka dečaka bila je toliko ljuta, da je insistirala da Luizu uhapse, ali policajci to nisu mogli jer toples na plaži nije protiv zakona.

"Moja klijentkinja je fizički veoma privlačna, ima velike grudi i naravno da će privlačiti poglede na plaži. Ipak, to nije razlog da se umeša i policija", rekao je Luizin advokat Đanluka Ariđi.

Policajci su uzeli Luizi lične podatke i napravili zapisnik, ali nisu mogli da je optuže za bilo šta. Slučaj je u Italiji ipak pobudio veliko interesovanje javnosti.

Izvor: Радио Игокеа
 
Toj majci je bilo krivo što je ova zgodnija od nje... A sinovi, tek zašli u pubertet... mislim, svašta.... U tim godinama sve što znaju da rade jeste da idu u toalet na duže i to bez ikakvog spuštanja daske... 14 puta na dan!
"Majka dvojice dečaka starosti 12 i 14 godina rekla nam je da su njeni sinovi 'uznemireni'
:D Zdrava neka deca... i bad neka mother. Sujeta, šta li je?
 
Uplasila sam se kada sam videla temu ,pomislila sam da se radi o nasoj drugarki Crnki fullki ....ona se sve sunca tako bez da nosi gore nesto .:vorred:
 
Sta ti je svet....Ovde bi sigurno ti sinovi zvali sve svoje drugare da dodju i gledaju, a tamo se potresli...c..c..c..
 
Natrag
Top