Prevod iz tri dela

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.294
Znaci urednice da brisem Workshop ako je vec tako?Sin me stalno upozorava da iskopiram naziv filma i da tako trazim prevod,desi mi se da zaboravim i onda muke.Hvala na pomoci:D

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ako ostavis svoj mejl saljem ti kompletan prevod ....koja ti je brzina frejmova na "Avataru".

Zaboravih da zahvalim tebi Tomisa,odgledao sam film sa hrvatskim prevodom jer je jedino taj prevod odgovarao filmu.Pozdrav i veliko hvalayes3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
napisao sam ti gore uvijek film skidaj prema titlu a ne obrnuto. kad nadjes titl i vidis sta je napisano ispod naslova onim sitnim slovima tada trazi film i titl odgovara 100%. svojevremeno sam drzao videoteku i sta mislis kako sam nabavljao filmove.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.294
Hoces li mi dati molim te par adresa odakle da skidam filmove,verovatno ih imas poprilicno.Sa takvim iskustvom sigurno znas najbolje,ja sam ranije skidao sa Oneclickmovies i tamo sam se izgleda nakupio svacega.Ako je free,naravno.Puno pozdravayes3
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sto ce ti linkovi kad sve novitete mozes skinuti ovde na forumu , samo ces morati pricekati titlove jer oni malo kasne . ovde imas sve sto ti treba
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.294
Veruj mi da nisam ni zavirio na tu temu,dosada sam skidao muziku na forumu,film nisam ni jednom.Zahvaljujem i puno pozdrava:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top