Prevarani zajahali i LŠ

Ja sam isto navijao za Fiore ovakvo suđenje i još k tome u 1/8 finala stvarno nema smisla .......... ti suci meni više nikad nebi sudili niti jednu evropsku utakmicu
 
Pa taj sudija (glavni) je za*ebao Čelzi prošle godine, kad nije sudio par penala protiv Barse! Kako je sudio na ovoj, eto njega sledeće godine u finalu Lige Šampiona!!! :blum3:
I posle će Bane da kaže "opet ti sa tom teorijom prevare" :), ali onakav previd se ne događa ni na našim livadama u područnim ligama, pa šta čovek da pomisli??? wacko2
 
Bolje bi sudile ove nase sudije tipa Dragomira Stankovica od ovog debila ! Ja ne mogu da razumem da ovakvi debili od sudija dobijaju zadatak da sude ovako bitne meceve...neverovatno ! Navijao sam za Bajern ali pobedonosni gol je bio neregularan . Ovog Ovreba mrzim jos od kad je unistio Chelsea na utakmici protiv Barce ,kada nije svirao najmanje 2 penala .Bilo bi sve bolje kada bi bilo 5 sudija na utakmici kao u ligi evrope .
 
Da ima neke pravde,u J.Afriku bi otisla Irska a ne Francuska...jbg sudija "nije"video nista...i neznam sto se bune za uvodjenje elektronike na utakmicama...bar bi bilo fer i posteno...
A ne da se brane da bi time unistili draz igre...ko ce Ircima da izracuna koliko gube sto se nisu plasirali na mundijal ?(pretpostavka da bi prosli penale)
 
Sudijske greške su sastavni deo fudbala, kad bi se išlo unazad ko je kad sve imao koristi a ko štete ko zna dokle bi se došlo :dntknw:
 
Ja mislim da je bila namera...prvo se "ne vidi" cist ofsajd (snimak sve pokazuje ",pa nosenje lopte ceo metar...

Anrijeva "bozja ruka"...puu...i to je sportista...a fair play?
 
Bilo bi zaista bolje da uvedu elektroniku u fudbal, kao challenge u tenisu.
Ja mislim da je ovo sa Bajernom bilo namerno, onakav ofsajd samo ćorav može da ne vidi, to je bilo sa namerom 100% ili je sudija za naučnu ustanovu wacko2
 
Pa taj sudija (glavni) je za*ebao Čelzi prošle godine, kad nije sudio par penala protiv Barse! Kako je sudio na ovoj, eto njega sledeće godine u finalu Lige Šampiona!!! :blum3:
I posle će Bane da kaže "opet ti sa tom teorijom prevare" :), ali onakav previd se ne događa ni na našim livadama u područnim ligama, pa šta čovek da pomisli??? wacko2
Slazem se u potpunosti!
Eto ti sudije, tacno sam znao da ce sledece godine da nekog ponovo zezne..seljak!
 
Sudijske greške su sastavni deo fudbala, kad bi se išlo unazad ko je kad sve imao koristi a ko štete ko zna dokle bi se došlo :dntknw:
Nema šta da se ide "u nazad", jednostavno se uvede novo pravilo i kraj! Da li se u američkom fudbalu nešto gubi što sudije gledaju snimak i onda odluče šta je i kako? NE! Onaj poplašeni (pomoćni sudija) na Bajern-fjorentina samo da je pogledao sekund snimka sve bi mu bilo jasno! Mada mislim da mu je i ovako bilo jasno, "vukao" je za Bavarce, da nisu dali gol iz te smešne situacije, mislim da bi on sam ušao i dai gol...
 
Natrag
Top