Član
Učlanjen(a)
05.08.2011
Poruka
3
Sta mislite dali je ovo dvoljno za odrzavanje sistema i sta mislite o ovim programima:Malware,Vit Registry Fix 9.5,Nod,CCleaner i Windowsov Defragment jer Perfect mi ne radi a onaj Diskeper nije free.
Sta mislite trebam li nesto odat Registry mehanick ili nesto drugo?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
programe koje bi ti preporucio da instaliras poslije reinstala sistema su:

avira antivirus
malwarebytes
tune up 2009
o&o defrag (ako hoces)
nitropfd 6
office 2007 ili 2010
mozilla firefox 5
winrar 4
power iso (u slucaju da radis sa iso fajlovima, a mozes i narezivati preko njega, bolje i brze narezuje nego nero)
vlc
winamp

ovi programi su ti neophodni, a to pretrpavanje sa optimizerima ti jednostavno ne treba, tune up ti je sasvim dovoljan i najbolji od svih
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
N3m3sis je u pravu, jedino sto ti treba od programa nakon dizanja sistema su antivirus, office, video i audio plejeri, power iso, kodeci, CCleaner, eventualno neki program koji ti je neophodan za posao. Sve ostalo je visak. Mani se tune up programa. Ako hoces da ti racunar brze i bolje radi, kupi bolju konfiguraciju :)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Samo da dodam, ne znam zasto je n3m3sis napisao office 2007 ili 2010??? Meni je 2003 bio i ostao najbolji, svaki sledeci je nepotrebno zakomplikovan, mada, sve je to stvar ukusa...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
I ako igraš igrice najnoviji direct x ;)
Moja ti je preporuka ASC Free 4. sve u jednom.
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2011
Poruka
3
programe koje bi ti preporucio da instaliras poslije reinstala sistema su:

avira antivirus
malwarebytes
tune up 2009
o&o defrag (ako hoces)
nitropfd 6
office 2007 ili 2010
mozilla firefox 5
winrar 4
power iso (u slucaju da radis sa iso fajlovima, a mozes i narezivati preko njega, bolje i brze narezuje nego nero)
vl
winamp

ovi programi su ti neophodni, a to pretrpavanje sa optimizerima ti jednostavno ne treba, tune up ti je sasvim dovoljan i najbolji od svih
Hvala svima
Ako imas licencu i link za download programa nitro 6, daj mi molim te, i a ako imas isto tako licencu i download programa za winrar?
U svakom slucaju svima puno Hvala na preoruci!
Edit:Svi tvrde da Tune up ne valja niss?
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
programe koje bi ti preporucio da instaliras poslije reinstala sistema su:

avira antivirus
malwarebytes
tune up 2009
o&o defrag (ako hoces)
nitropfd 6
office 2007 ili 2010
mozilla firefox 5
winrar 4
power iso (u slucaju da radis sa iso fajlovima, a mozes i narezivati preko njega, bolje i brze narezuje nego nero)
vlc
winamp

ovi programi su ti neophodni, a to pretrpavanje sa optimizerima ti jednostavno ne treba, tune up ti je sasvim dovoljan i najbolji od svih

avira antivirus
malwarebytes

neznam ti odluči ja ti ne bi preporučio ova dva programa uzmeš NOD i on ti je dovoljan ;)

što se tiče ovog programa power iso po mo mišljenju tu je Alkohol 120% najbolji barem po meniprogram dosada i ako radiš i ako ne radiš sa iso fajlovima trebalo bi da ga imaš na kompu jer uvek zatreba i još kaže registry mechanic koristio sam ga donedavno kad sam skinuo sa net-a Registry Mechanic 8 i zeznuo windows pa sam moram reinstal windowsa od tad koristim Registry Boster 2 solidan svremena na vreme ga skeniram a Registry Mechanic akoćeš da instaliraš neku stariju verziju 4 ili 5 toplo ti ga preporučujem jer stvarno obavlja svoj posao još od sistemskih alata pored Defregmentatora(na svakih 7 dana otprilike odradi po jednu defregmentaciju) koristi i (Disk Cleanup) Čišćenje diska svaki dan dva ako ti nije mrsko uzmi i odradi on pobriše ovo što ostaju kao ovi kolačići sa interneta pa ove nepotrebne prečice a ako slušaš muziku instaliraj winamp ali je meni Windows Media Player 11 bolji sto puta imam i jedan i drugi ali winamp koristim samo nekad kad mi zatreba ako te još nešto zanima pitaj pozz ;)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

N3m3sis je u pravu, jedino sto ti treba od programa nakon dizanja sistema su antivirus, office, video i audio plejeri, power iso, kodeci, CCleaner, eventualno neki program koji ti je neophodan za posao. Sve ostalo je visak. Mani se tune up programa. Ako hoces da ti racunar brze i bolje radi, kupi bolju konfiguraciju :)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Samo da dodam, ne znam zasto je n3m3sis napisao office 2007 ili 2010??? Meni je 2003 bio i ostao najbolji, svaki sledeci je nepotrebno zakomplikovan, mada, sve je to stvar ukusa...


Samo da napomenem nisam video ovajpost :) i ja sam slušao mnoge kako govore 2003 najbolja 2007 ne valja i instalirao sam 2007 možda treba malo da se navikneš ali je sasvim ok čak je i preglednija od trojke nekako mi je u trocjci sve zbijeno a nisam još skinuo 2010 a i mislim da neću zato što mi je malo slabiji komp pa da ga ne opterećujem ali kažu da je na istom principu kao 2007 zato uzivaj ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Imam na poslu Office 2007, a kod kuce 2003. Inace, probao sam i 2010. 2003 je neprevazidjen, mada, opet naglasavam, sve je to stvar ukusa i godina navikavanja... Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Avast
Zone alarm
Ashampoo burning studio
Advanced system Care
GOM player +coreaac+mpeg2ds (sam ih nalazi ako ti budu potrebni)
Flash+quick time plejeri (zbog neta)
Firefox
7Zip
Daemon tools
Libre office (završava posao kao i MS office)
FoxIt PDF reader
Jdownloader
Otprilike sve što ti je potrebno za održavanje i rad na računaru bilo netbook, laptop ili desktop i za nijedan od njih ti nije potreban crack jer su besplatni. Ovaj skup programa praktikujem zadnjih godinu dana i na svakom računaru na kome sam radio sistem nije bilo nikakvih problema sa kompatibilnošću.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nod - esential smart security 4
malwarebyte's anti malware
ashampoo burning studio 9
nero 10
gom player
google chrom - ova mozilla 5 mi malo malo stopa
windows 7 manager - kakvi tune up-ovi i sl .
your uninstaler
win rar
mipony - po meni jednostavniji i bolji od jdownloadera
u torrent
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
needzha svaka cast za ovaj libre office drama dobar , a dzabe i bez serijala
 
Natrag
Top