Preporuka za sajt za video ako moze?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Gde ubaciti video koji sam sam napravio da posaljem drugarima link da pogledaju...ako moze preporuka i gde ce najbrze da se ubaci a da nije you tube,vimeo....znaci pitam za preporuku.Unapred tnx...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Gde ubaciti video koji sam sam napravio da posaljem drugarima link da pogledaju...ako moze preporuka i gde ce najbrze da se ubaci a da nije you tube,vimeo....znaci pitam za preporuku.Unapred tnx...

Idi na Mega tamo napravi account aplouduj video dobijes link i to posalji drugarima!
Po meni je on najbolji maksimalan aploud i maksimalan dovnloud! Nema nekih ogranicenja i 50gb prostora!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Gde ubaciti video koji sam sam napravio da posaljem drugarima link da pogledaju...ako moze preporuka i gde ce najbrze da se ubaci a da nije you tube,vimeo....znaci pitam za preporuku.Unapred tnx...

Po meni najbolji i najbrži je
Kod:
http://www.zippyshare.com/

Ako uploaduješ video direktno, znači da ga ne zipuješ imaju mogućnost da ga pogledaju kao na youtube bez skidanja na svoj računar.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Po meni najbolji i najbrži je
Kod:
http://www.zippyshare.com/

Ako uploaduješ video direktno, znači da ga ne zipuješ imaju mogućnost da ga pogledaju kao na youtube bez skidanja na svoj računar.

Nije los ali samo 200mb po fajlu znaci da bi veci fajl od 1gb trebao da se iscepka na 5 delova!
Na mega nema to ogranicenje 100mb ili 1gb samo zavisi od aploud brzine
koliko ce mu vremena trebati!
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Hvala kao sto rece Quronja to mi treba da pogledaju direktno ali imam fajl od 220 mb...sad cu probam il mora da ga smanjim...na zippyshare..pozdrav...ovamo na mega sam ubacio ali samo sam poslao drugaru na imejl...i zgleda ne moze direktno se gleda..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Hvala kao sto rece Quronja to mi treba da pogledaju direktno ali imam fajl od 220 mb...sad cu probam il mora da ga smanjim...na zippyshare..pozdrav...ovamo na mega sam ubacio ali samo sam poslao drugaru na imejl...i zgleda ne moze direktno se gleda..

Sa mega posaljes u link fajla koji on skine u komp i odgleda!
Mada to isto mozes i sa ju tjuba da aploudujes podesis na unlisted i posaljes mu link!
Ako ides na private opciju onda dodas njegov mejl u podesavanjima i posaljes mu link sigurnija varijanta!
I na jednoj ili na drugoj opciji ti fajlovi se ne pojavljuju u pretragama drugih korisnika!
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Ne znam zasto nece kad ubacim link da pusti video nema nista ...tj.ubacio sam video al na linku sto ima dole kad kliknem na njega ima kao video se pusti al kad kliknem da krene izbaci me..nema nista..zbog cega?Mozda treba se ubaci u posebnom nekom formatu ili nema veze....
 
Natrag
Top