"Православни" протестантизам

Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
115
Да ли сте чули за горе наведену верску групицу?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2009
Poruka
59
Do sad ne! Mozda nema veze sa ovim, ali po onome sto sam ucio iz geografije o etnickom sastavu stanovnistva u Srbiji se 85% stanovnistva deklarisalo kao pravoslano, 5% katolicko, 3% islamsko, 1% protestanske veroispovesti a preostalo stanovnistvo ispoveda neku drugu veru ili su ateisti.(Bez Kosova i Metohije, popis iz 2002.god.)
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Ja iskreno nisam cuo za tu vjersku grupicu:dntknw:.Ali sta je god u pitanju bice ih jos vise jer je pocelo vrijeme odpanistva pa me vise ne cudi nista.Ako mozes bratac da malo pojasnih okle su oni sad ispali?
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
115
Do sad ne! Mozda nema veze sa ovim, ali po onome sto sam ucio iz geografije o etnickom sastavu stanovnistva u Srbiji se 85% stanovnistva deklarisalo kao pravoslano, 5% katolicko, 3% islamsko, 1% protestanske veroispovesti a preostalo stanovnistvo ispoveda neku drugu veru ili su ateisti.(Bez Kosova i Metohije, popis iz 2002.god.)

Ја мислим на аутохтону верску групицу.Они прихватају само Свето Писмо,а нису ни адвентисти ни ЈС.

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ја знам једног таквог из С,Митровице који је желео да постане монах,а кад се једном у манастиру исповедао и када је требао будући да је био у рату у Босни да пошто је пљачкао и убијао ради материјалне користи да то прихвати као свој грех.Њему је то било не прихватљиво.И напустио је манастир.После се придружио тим исфрустрираним православцима који признају само Свето Писмо.Да њега нисам упознао не бих за то ни знао.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2009
Poruka
59
Da, da, "nismo oni sto smo bili juce, danas smo neki treci". Zivimo u dobu u kojem svako zna sve, i niko ne zna nista, pa zbog toga i sve to nastaje(ne kazem da nije bilo toga i ranije). Na zalost(ili neciju srecu) nije tome kraj, jos ce biti takvih podela i grupa, jer smo izgleda u evoluciji izgubili pamet i razum(sada vlada zakon jaceg).
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
115
Da, da, "nismo oni sto smo bili juce, danas smo neki treci". Zivimo u dobu u kojem svako zna sve, i niko ne zna nista, pa zbog toga i sve to nastaje(ne kazem da nije bilo toga i ranije). Na zalost(ili neciju srecu) nije tome kraj, jos ce biti takvih podela i grupa, jer smo izgleda u evoluciji izgubili pamet i razum(sada vlada zakon jaceg).
Еволуција је масонска измишљотина које се и сам Чарлс Дарвин одрекао као теорије о настанку човека.
Ne vala. Šta kaže grupica?:)

Прихватају само библију.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Da oni prihvataju Bibliju znali bi sta znaci:pokajanje,ispovjest i pricesce a po njihovom ponasanju se vidi da je to zamka demonska.Ja sam 100 puta napisao i evo opet ponavljam mi ljudi se ne mozemo boriti sa demonima ako ne primjenjujemo ove tri stvari koje sam naveo.Kako mislimo da se sa njima borimo kada oni imaju preko 6000 hiljada godina iskustva kako da obore covjeka.Oni ljudske misli ne mogu da procitaju ali nam zato u glavu stavljaju mastanja i onda gledaju reakciju covjeka ako se covjek slaze sa tim mastanjima koje oni ubacuju onda oni jos vise covjeku ubacuju u glavu i tako ga obore i odvedu u grijeh.Tako su demoni uradili i sa ovom grupicom ubacili su im u glavu da su oni nesto vazno,da su oni na pravome putu a sve drugo je lazno i sada ih vodaju kako oni hoce.demoni odlicno poznaju Sveto Pismo nema covjeka na zemlji da ga tako zna oni ga znaju od pocetka do kraja napamet,samo sto njima Bog nije dao da razumiju sta tamo pise ali oni to svoje poznavanje Svetoga Pisma koriste da obore covjeka.djavo moze da se pretvori u Andjela svjetlosti i tako da obori covjeka a obara ga na taj nacin ako covjek nije jak duhovno i ako ne poznaje svoju vjeru taj covjek ce pomisliti kako sam ja vazan pa se meni javio andjeo svjetlosti.Tada kada to covjek pomisli tog trenutka je upao u grijeh!Kako poznati da li je to pravi andjeo Gospodnji ili je to djavo uzeo oblik andjela,poznacemo po tome sto ako je pravi andjeo Gospodnji vi osjecate mir,spokojstvo i srecu a ako je djavo u obliku andjela onda vi osjecate nemir i strah u dusi svojoj.Sve vam ovo pisem da bi shvatili sta se desilo sa ovom grupicom ovo je samo jedan od nacina kako demoni obaraju covjeka.djavo moze da se pretvori i u najljepsu zenu na svijetu samo da bi oborio nekog covjeka koji posti i tako da ga zarobi u grijehu!Opet ponavljam ako: ne postite,ne ispovjedate se i ne pricescujete se demoni mogu sa vas da rade sta god hoce jer imaju pravo na to od Boga dato!oni kazu otvoreno Bogu sta je tebi do ovoga covjeka kada je sav u grijehu i ne radi i ne postuje ono sto si ti ostavio,taj covjek pripada nama.I sta Gospod moze da uradi po tom pitanju nego da prepusti tog covjeka demonima,Gospod ce u krajnjem slucaju tog covjeka predati demonima ako bas vidi da taj covjek ne napusta grijeh, tvrdokorno ostaje u njemu i ne pomislja da se pokaje.
 
Natrag
Top