potrebna pomoc oko androida.

Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
Imam LG gt540.Pre neki dan uzmem i vratim telefon na fabricko podesavanje.podesim ponovo sve kao i sto je bilo.na google i na fejsbuk mi ide lepo.ali kada hocu da idem na youtube izbaci mi ovako:there was a problem starting up.please check network connections,and check that the system time is set correctly.E sad razumeo sam da postoji problem sa pokretanjem i da proverim internet konekciju{pun mi je signal},ali sta mu znaci to da proverim dali je vreme sistema podeseno dobro?Zanima me sta to znaci i gde se to podesava.I sta god ubacim na memorijsku karticu nemoze da mi prepozna telefon.tako da nemogu nista da instaliram.Skinuo sam i astro file manager i kad hocu da ga instaliram izbaci mi da je doslo do greske prilikom obrade podataka.ljudi pomagajte ako znate,poludeo sam vise od telefona.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
neznam druze.slabo se ja razumem u to.gde se nalazi taj fabricki firmware.imam folder root ali je prazan.Imam u podesavanjima samo mi pise verzija firmvera ali su tu slova zatamljena i nereaguje nista kad stisnem.
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Imas li superuser aplikaciju,proveri? Probaj drugu sdcard za taj problem sa File Managerom! Probaj da obrises data i cash za YT.apk
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
superuser aplikaciju nemam.uspeo sam da se ulogujem na android market i skinuo i instalirao sd file manager.onda sam preko njega nasao i astro i jos neku aplikaciju koju sam ubacio preko kompa i uspeo da instaliram.jedino mi ostaje problem sa youtubom.znaci kad ga pokrenem izbaci mi da proverim internet konekciju i da proverim dali sam podesio pravilno vreme sistema.E sad,internet konekciju imam jer koristim vajrles i imam pun signal a za to sistemsko vreme neznam gde se podesava.Lik u servisu mi je rekao da kad sam vracao na fabricko podesavanje da mi je telefon obrisao neki sistemski fajl.On moze to da uradi ali mi trazi 1000 din.Necu jos da mu platim dok nevidim jel mogu da resim sam.A sta cu dobiti ako obrisem te fajlove data i cash za YT.Neznam gde se oni nalaze a youtube sam dobio uz telefon nisam ga naknadno ubacio.
 
Natrag
Top