Potreban program za snimanje sa tv-karte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
6
Koristim DScaler 4.1.17 za snimanje sa tv-karte.On kompresuje video prilikom snimanja u XVID,ali audio ne i nema opciju za kompresovanje audio zvuka.Zvuk ostane u formatu PCM Microsoft 1536 kb/s.Tako da mi na kraju zvuk vise zauzme nego video.Treba mi program koji snima direktno video u XVID ili DIVX,a zvuk u mp3.Tv kartica je KWorld,a cip na kartici bt878.Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nisam te razumio jel ti snimis sa tv-a na komp. i onda nastaje problem
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
6
nisam te razumio jel ti snimis sa tv-a na komp. i onda nastaje problem
Snimam sa tv karte koja je u racunaru.Treba mi program ili aplikacija koji je slican kao DScaler,koji zvuk sa tv karte snima u mp3 formatu,a ne u PCM-u.Sat vremena snimanja mi zauzme 1200 mb,a od toga zvuk zauzme vise od 50 posto,zato sto nema opcije kompresovanja zvuka.Jel sad malo jasnije.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Onako skolski bi ti preporucio da potrazis Ulead Video Studio .. Ja sam svoj recimo bio dobio sa dvd citacem ili Tv Karticom (a mozda cak i grafickom?) vise se ni ne secam .. No ne znam .. Al znam da se sa njim lepo radi po pitanju tih stvari .. Da li si probao njega ?
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
6
Probao sam Ulead Video Studio 11,ali ni on nema opciju kompresovanja zvuka.Da li neko moze da postavi link sa orginalnom aplikacijom preko koje mogu da gledam ovu tv kartu.Od kad imam ovu tv kartu,gledam preko DScalera a to nije orginalni program.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Posto nisi rekao tacan naziv kartice osim sto je u pitanju Kworld i navedeni chip ..
Evo ofisijalnog sajta pa potrazi,posto se trazi tacan naziv hardware-a :

:info:

Kod:
http://global.kworld-global.com/main/support_down.aspx?mnuid=1255&modid=14&flag=1
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
6
Na oficijalnom sajtu nema ove tv karte.Naziv kartice je KWorld Tv 878-BK.Drajvere za ovu kartu sam nasao,ali aplikaciju nisam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Pravi naziv kartice je zapravo V-Strem Xpert PVR 878 samo sto je Kworld proizvodi .. Al software-u ni traga .. Mada .. Iako sam cackao oko tog chipa i ranije .. Kakogod okrenes svi pricaju kako je njegov software crap i kontam da svakako i bolje prolazis koristeci trenutni ..
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
6
Resio sam problem.Instalirao sam Fox Video Studio V 8.1.8.1025.On ima opciju Capture,i za snimanje ima podesavanja za video i audio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top