postoji li nacin da prijateljstvo preraste u nesto vise

Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Naravno! Kasnija prijateljstva (mislim da su jedina prava ona iz detinjstva) često i nastaju zato što jedan od "prijatelja" želi nešto više! Makar da bude u blizini, nešto kao tiha patnja...

Ovo ti je dobro, ali sa firewall-om, i vezanim rukama i jos uvek nemogucnoscu citanja misli-sve je na svom mestu...
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
A što ga lepo direktno ne pitaš šta misli o eventualnom prelasku na ''višlji'' nivo prijateljstva, pa ako ga iole zanimaš prihvatiće garantovano. Znam iz ličnog iskustva, jest da nije dugo trajalo ali najbitnije i dalje smo ostali dobri prijatelji.
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Ne kod mene tako nesto nikada ne bi moglo da se desi.Ko mi je prijatelj uvek ce mi ostati samo prijatelj.Posao i ljubav ne mesam isto kao i prijateljstvo i ljubav.Ako kod neke zenske osobe na startu prijateljstva primetim da nesto "Vise" visi negde u vazduhu na obostrano zadovoljstvo onda to tretiram sasvim drugacije od pravog prijateljstva.
 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2010
Poruka
13
hvala puno, ja to vec radim, ali on verbalno negira a ponasanje mu govori da samo malo fali da me zgrabi. Kaze da mi jer drug, al me zove, flertuje, aludira salama na sex , kako da ga skontam ne znam ni ja. Da li da ga dodirnem, nemam snage. Molim savet ili da pustim njega da ucini prvi korak,jer sam ja njemu pre otvoreno i rekla da mi se svidja.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Budi trapava nekako.... spotačinji se od nešto neprimetno što češće... kad je on tu blizu... da te zadrži da ne padneš i slično... a ti tad u tim trenucima pogledaš njega, mačećim pogledom..
Ili se pravi da te boli negde oko usana.... pa mu pokažeš prstom... gde da poljubi da prođe...

Mada, ako si mu već rekla da ti se sviđa, a to bilo pre nedelju dana, npr.. i on još ništa, da mu nisi ti pre vremena dopingovala ego? Da ga ne bije ponos sad preterano? Hoće to..
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Koliko je bre ovo jadno,sad cu da visim sa nekom jer mi se svidja a ja nemam petlju da odradim stvar.....bedno pa nema gde /i iz muskog i iz zenskog ugla /. Najvise sam se gadio u zivotu tih laznih prijateljstava,vucu se godinama jer jedna od strana umislja a nema...Cist mazohizam.....Po meni ako postoji privlacnost a ne dodje do realizacije nakon max 3 susreta /citaj izlaska - od toga treba dici ruke....
Musko zensko prijateljstvo je moguce jedino ako ne postoji nikakava sexualna privlacnost ili nastane iz ljubavi /po nekada zna da opstane i kada ova prodje - to je po meni pravo musko - zensko prijateljstvo. Jako mi smeta kada se rec prijatelj eksploatise bez pravog znacenja - onaj ko za zivota stekne i sacuva makar jednog prijatelja- bogat je covek /ne verujem da mozes imati vise od par pravih prijatelja
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
hvala puno, ja to vec radim, ali on verbalno negira a ponasanje mu govori da samo malo fali da me zgrabi. Kaze da mi jer drug, al me zove, flertuje, aludira salama na sex , kako da ga skontam ne znam ni ja. Da li da ga dodirnem, nemam snage. Molim savet ili da pustim njega da ucini prvi korak,jer sam ja njemu pre otvoreno i rekla da mi se svidja.
Kada su upitanju ljudska osecanja i treba biti otvoren. Ako znas sta zaista zelis onda idi ka tome. Jer nista nece da ti padne samo od sebe,za sve treba da se boris. Jos ako kazes da i on flertuje sa tobom pa onda sta cekas? Kao sto sam rekla prepusti se.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ovo je bilo prilicno otvoreno smile3
Dobra ti je ova zadnja recenica...ali ako uradi veci deo onoga sto si joj predlozila bice situacija napeta kao struna...
Ali taktika vrlo prakticna....bez gubljenja vremena :yea:
Vreme brzo prolazi i zato treba delovati odmah po pitanju svega ne mislim samo vezano za ovu temu ili ljubav.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ne treba gubiti vrijeme. Jednostavno osobu pitaš: "da li želiš da sutra izađemo, ali ne kao prijatelji".
 
Natrag
Top