Postavljanje sajtova u Start meni prozor

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
POSTAVLJANJE SAJTA

Ako zelite postaviti precice ka zeljenim sajtovima u start meni prozor mozete to jednostavno i uraditi.Potrebno je da startujete internet explorer 10 a zatim da odete na stranicu koju zelite da postavite u Start meni prozor.Posto stigli na zeljenu stranicu u gornjem meniju IE 10 kliknite misem na Tools...broj 1 a zatim u padajucem meniju izaberite klikom misa opciju Add site to start screen.....broj 2

uKlOSyGm.png


U novom prozoru preostaje jos da kliknete misem na dugme Add......broj 3

hU4fXgb7a.png


Sada imate zeljeni sajt u vasem Start meni prozoru i klikom misa na kreirano sajt dugme odvesce vas naravno i na vas sajt.........

Rdr4Ml.png


Sada jos ako zelite mozete postaviti i zeljenu ikonu za vas sajt a nacin postavljanja blize je objasnjen OVDE

UKLANJANJE SAJTA

Ako zelite ukloniti sajt iz Start meni prozora potrebno je samo da ga obelezite desnim klikom misa.....broj 1 a zatim posto se pojavi meni kliknete misem na Unpin from start ......broj 2

pIrwuLR.png

Sada vise necete imati dugme vaseg sajta iz Start meni prozora.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F%211819&authkey=AHZnp0qHPQz9qVc&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top