Posao U Slovackoj

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
E ovako ovo nije nikakav oglas potrebna mi je jedna informacija a tice se rada u Slovackoj sklapanje televizora i td,dali neko ima iskustva o tome potrebne su mi informacije dali se to isplati cak moze i neki broj telefona neke proverene agencije da ostavite...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Cuo sam da su uslovi rade neljudski i da se ne postuju osnovne ljudske potrebe za odlaskom u toalet.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nije valjda da su i oni poceli foru sa pelenama.
Bolje da ode u Dansku, cuo sam da tamo leze na pare. Ljudi prosto ne znaju sta ce sa novcem. Skoro sam citao da je kod njih i takodje valjda i u Svedskoj, nisam bas siguran, ali je u toku experiment da svi koji su nezaposljeni dobijaju pare za zivot koliko im je dovoljno za taj mesec.

Sto se tice ovoga u Slovackoj, sto da ne samo za preventivu poneti i gore pomenute pelenice, mada to i sami direktori fabrika obezbedjuju. S tim da treba imati u vidu da ih morate povremeno prasti i dezinfikovati da vam ne bi izasle bubuljice u regiji genitalija i da se ne zarazite.
Moje je misljenje kad vec kreces za Slovacku bolje nadji posao u Austriji, posto oni kubure sa radnom snagom, znaci imaju vise penzionera nego radnika i uvek im trebaju novi zbog popune penzionog fonda..
 
Natrag
Top