Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Posao kod kuce - obrada reklamnog materjala

Diskusija u 'Razni Oglasi' započeta od jessica, 08.09.2009.

1. jessica

jessica Član

Zahvala:
    0
    Honorarni posao - obrada reklamnog materjala sponzorisana od oglasivaca. Uputstvo i dalja objasnjenja na:
    CLIXSENSE
    blondw@ ll.jpg

Poslednja izmena: 29.08.2013
  2. slavkopet

slavkopet Član

Zahvala:
    0
    Jos jedna prevara

3. jessica

jessica Član

Zahvala:
    0
    nije,
    koga zanima videce i cekove koje dobijam,
    a ko je gadljiv na pare neka jednostavno zaobidje topic

CLIXSENSE

Poslednja izmena: 29.08.2013
  4. lili 555

lili 555 Član

Zahvala:
    0
    Da li neko ima iskustva sa sklapanjem i šivenjem igračaka kod kuće? Prevara ili ne?

5. deana

deana Član

Zahvala:
    0
    Prevara definitivno, kod mene u susjedstvu postoji "renomirana" firma koja se bavi time. Kod prve narudžbe koju moraš da platiš sve je ok. Kod druge pocinju prigovori da nije dobro sašiveno, da konac nije u redu itd. Uglavnom teška prevara, nažalost jako mnogo žena se prijavljuje i ostane bez novaca a da se predhodno ne raspita.

6. lili 555

lili 555 Član

Zahvala:
    0
    hvala ti,i mislila sam da je tako nešto

7. anarki

anarki Član

Zahvala:
    0
    jel ovo stvarno?

8. Rekontra

Rekontra Član

Zahvala:
    8
    Izneću svoje mišljenje, koje se ne zasniva na ličnom iskustvu ili iskustvu nekog prijatelja, nisam ni čuo nikakvu priču o ovome, jednostavno ono što ja mislim!
    Ne mora da bude nikakva prevara, ali se radi o toliko sitnom novcu da to jednostavno nije adekvatno uloženom radu i vremenu! Zar svako ne bi voleo da sedi kući, klikće u tastaturu, niko mu ne sedi nad glavom, radi koliko i kad hoće, i još da to bude adekvatno plaćeno??? Da je to tako, ne bi ovaj oglas došao do tebe...

9. rico76

rico76 Član

Zahvala:
    0
    Moja koleginica sa posla se prijavila za sklapanje igracaka kod kuce i poslali joj da uplati 150 dinara,tada mislm da je bilo 5 eura,za prijavu i brosuru.Prijava je bila smesna a u knjizi je bila obuka kako prevariti drugog.Na telefon se javljala baba koja nije imala pojma o nicemu i takvih nek je samo 100 po 5 eur i eto zarade.

10. Rekontra

Rekontra Član

Zahvala:
    8
    Ma da, kao i otkup akcija, dali ljudi oglas, kupuju akcije za 700E (onaj prevarant obećavao 1000E). E sad, da bi ti oni "kupili" akcije, ti prvo trebaš da uplatiš par stotina dinara na neki žiro-račun, neke troškove ne znam čega... Misle ljudi na cifru od 700E 200-300 din je ništa. Mogu da mislim šta je bilo kad su uplatili, možda su dobili zahvalnicu...

Preporučite stranicu