Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
imam problema sa guglom stalno me izbacuje sa neta sa porukom google je prestao ispravno da radi zbog problema zatvorite google sta je problem?
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Proveri da li se isto desava i na drugom internet pretazivacu...... Na kome se to desava ?
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
samo na googlu i to se najvise desava na forumima na fejzbuku nikad ne izbaci a odavde me za neki pola sata izbaci 5-6 puta sad cu reinstalirati mozzilu da probam i to google sam deinstaliro i ponovo pokrenuo i opet isti problem
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Instaliraj neki bolji AV kao malwarebytes, kaspersky, avast pro ili neki drugi, nadji na forumu i skeniraj.
To sto ti se restartuje iskjucivo na facebook-u, je moguce da imas neki virus, sve cesce se to dogadja na takvim sajtovima gde su informacije korisnika dostupne (pracenje trojan dackdoor, spyware itd).
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
covjek je napisao da ga neizbacuje na fejsu, sa ovog foruma za pola sata 5-6 puta.
juce sam reinstalirao mozzilu bas zbog toga. kako god na forum mozzila prestane raditi.
uradio kompletan reinstal mozzile i sad radi ko satic.
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
deinstaliraj svaki browser poslije toga očisti kolačiće s nekim alatom kao ccleaner ..poslije toga s tuneup utilities pokreni da ti očisti registar..restart kompjuter,instaliraj ponovo browser koji želiš..izbjegavaj firefox a naročito njegove add ons jer baguje i zna se pokupit virus sa add ons od mozzile..instal operu ili google chrome..ako ti nastavi pravit sranja onda imaš neko smeće u memoriji...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Brate instaliraj Operu, bolji je od mozzile i google-a, i ima bolje pop-up blocker-e od ostalih kao i zakrpe.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
opet isti problem a imam avast pro na mozzili ne izbacuje ali sam navikao na ovaj google crome evo slika problema




kad deinstaliras nekim uninstalerom , idi u c/ program files i ocisti sve sto je vezano za isti. tako kad ponovo instaliras nema ni bookmarka. tek kasnije pravi bookmark. mora biti kao da si ga prvi put instalirao. i onda ce raditi. kazem ti juce sam imao potpuno isti problem sa mozilom. cak je i slika ista, razlika je samo u nazivu browsera.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top