Pomoc za kupovinu novog pc

Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruka
143
kupio bih novi pc,molim za pomoc.pc bi sluzio za slusanje muzike,gledanje filmova,
igranje manjih igrica koje nisu zahtevne i skidanje sa neta. izdvojio bih 30.000 rsd
bez monitora. hvala unapred :cry:
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
16
stvarno, ja sam pre dve godine za 22 000 kupio komp plus lcd monitor koji je kostao oko 10, znaci bez monitora je tada takav kao sto tebi treba kostao 12 hiljada. ne treba ti nikakva pomoc, idi u bilo koju radnju i kazi dajte mi najjeftiniji :)
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
stvarno, ja sam pre dve godine za 22 000 kupio komp plus lcd monitor koji je kostao oko 10, znaci bez monitora je tada takav kao sto tebi treba kostao 12 hiljada. ne treba ti nikakva pomoc, idi u bilo koju radnju i kazi dajte mi najjeftiniji :)

Lepo receno, samo da dodam, za te stvari koje bi koristio na compu moze da ti radim i RAM: 512, aku obavezno vidi da ti bue RAM:1G da ti ne bi bagovao ako ti radi na primer muzika i + skidas nesto sa neta :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Pozdrav svima,ako si namerio da investiras 30.000 din onda to i uradi.To sto ti sada nemas nameru da racunar koristis za nesto ozbiljnije ne znaci da ce tako biti sledecih 5 godina.Bolje tako nego da za godinu ili dve moras da dokupis recimo memoriju ili da zamenis graficku kartu jer bi da odigras neku jacu igricu ili recimo instaliras novi operativni sistem,a svedoci smo kako to brzo ide.Znaci ako imas para da kupis mercedesa naravno da neces kupiti ficu.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Odes u PC Practic ili WinWin!Tamo su svi racunari od 25000 do 30000 rsd ODLICNI.
(govorim iz iskusta)
A ako hoces da kupis racunar samo za muziku,filmove i SLABIJE igrice onda mozes naci PC i za 20000 rsd.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruka
143
hvala svima sto ste odgovorili. u practic ima gotove konfiguracuje ali slaba memorija ili napajanje. zato vas molilm za konfiguraciju,nema veze da li je 20 ili 30.000rsd..... ne znam za maticnu plocu,graficku,zvucnu koje. molim ako hocete da pomognete neznalcu. hvala.hvala.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
hvala svima sto ste odgovorili. u practic ima gotove konfiguracuje ali slaba memorija ili napajanje. zato vas molilm za konfiguraciju,nema veze da li je 20 ili 30.000rsd..... ne znam za maticnu plocu,graficku,zvucnu koje. molim ako hocete da pomognete neznalcu. hvala.hvala.

Najbolja opcija ti je da odes u neku prodavnicu i da te posavetuju za graficku, maticnu, zvucnu . . . jer svakog meseca izadje po 5-6 novih modela (aj da nazovem verzija) graficki, zvucni, i maticni :) . . . o5 su oni profesionalci :) . . .

Dodato posle 2 Sati 30 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

@Dragi nasao sam na jednom forumu prodaje se polovan komp ima i garanciju do avgusta :) .... ovakve karakteristike:
Kuciste - Lc power 906B(njegovo napajanje 450w)
MB - intel Foxconn G31 mxp
Procesor - intel dual core e6300 2.8GHz
RAM - 2x2gb 800MHz kingston
Graphic Card - ati radeon HD 4550 gddr3 1gb
HD - 320gb hitachi 7200rpm
citac/rezac LG

cena: 170e (NIJE FIXNO)


ako te interesuje javi mi u PP ... da ti dam link ili da ti dam mail od tog decka ;)

Moze i mob. telefon je postavio :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruka
143
HTC TOUCH HD 2 ja bih ipak nov kupio jer je novo ipak novo. hvala na trudu. mozda neko kaze tacno koje komponente treba da kupim.
 
Natrag
Top