pomoc oko windows 7

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Neće ti ništa više izbacivati, biće kao da je aktiviran samo što neće pisati Windows is activated.
To je to. Gotovo...
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
14
Ako ste pokušali druge aktivacije alate prije loadera onda ćete dobiti pogreške, kao što su one koje vidite. RemoveWAT samo pogoršava problem, tako da je sada vjerojatno ćete morati popraviti instalaciju ako WAT Fix (linkovi u mom potpisu) ne može poništiti nered.)ovo mi kaže Daz....
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Ako budeš imao problema ti pokušaj popraviti sa fixom iz njegovih linkova ako ne uspije onda radi novu instalaciju...Šta da ti kažem, sam si zabrljao sa drugim alatima...
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
14
Hvala ti na trudu i vremenu...Evo probao sam watfix,odradio je svoje i vratilo se oak kao i jučer,trial verzija istječe za 29 dana..pokrenuo sam daz loader ,pisalo je trail odradio je svoje do kraja (sinoć nije htio)i sad pise da je windows aktiviran,kad opet pokrenem dazloader poše da je licenciran...hmm tako je sve bilo i prije ee sad mi se još nije otvorio onaj prozor..ne znam...kad odem tu na provjeru kaže instalirajte orginal verziju...
http://www.microsoft.com/genuine/validate/ValidationResult.aspx?displaylang=hr&PageName=validate
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2012
Poruka
10
probao,nista se ne desava,kad otvorim loader ima mala zelena tacka kao status je dobar ali i dalje pise u dnu status modified-uninstall other cracs i nisu ni dostupna polja za install i uninstall.
Meni se jednom prilikom desilo da mi je tamneo ekran-crna pozadina,i prijavljivao je da windows,naravno,nije legalan. Imas mali program,REMOVEVAT,tako se zove,skini ga,pokreni,i veoma brzo imas legalan windows. Nadam se da ce pomoci? Pozdrav!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Najlakse je prvo ukloniti postojecu aktivaciju, preko Daz Loadera(ako ste je imali opcijom uninstall), pa preko CMD prompt komandom:
Kod:
slmgr.vbs /upk
obrisati postojeci key, zatim ponovo aktivirati Daz loaderom... Ja sam tako radio do sada nisam imao problema...
 
Natrag
Top