pomoc oko windows 7

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Sve dok ne instaliraš jedan od onih opcionih updatejtova a onda ....:roll::oopss::assassin::smile::gl_wacko:
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Postupak aktivacije sa pomenutim Loaderom je efikasan, bez obzira na instalirane abdejte. Retko se dešava da neki Microsoftov update poremeti rad loadera.

Što se tiče aktivacije koju opisuje Ben-66, ne znam na kom principu radi i koliko je efikasna. Znam da se XP može aktivirati na reg.fajla. Ovaj postupak za sedmicu mi je nov. Jedva čekam da se nađem u situaciji da isprobam "novu tehniku" aktivacije WIN7. :) Ako je Benu bila dobra, pa ga izdala, to znači da nije pouzdanija od tehnike aktivacije sa loaderima.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Ovaj nacin koji sam ja nasao na netu i postao je sigurno losiji nego ovo sto ste vi opisali, ali je kao "prva pomoc" jako dobar ...meni je drzao nekoliko mjeseci dok nije opet uletilo ono sranje i napravilo zbrku ...Ponovo sam to rjesio ali sad ...dok drzi-drzi ,,,
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Pogledao sam i pravougaonik je plav ,sa strane pise da su windowsi aktivirani ...Sad šljaka dobro .ništ ne diram da nesto ne za,,bem ...:beee:..Pozdrav i hvala


Napatio si se ali si riješio problem. Koliko vidim mnogi ne znaju da postoji legalni programčić i to ovdje http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/MBR-Regenerator.shtml
MBR Regenerator 4.5 koji ima funkciju da ti Win 7 aktivira kao trial verziju i onda pokrećete Windows Loader 2.2.1.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
14
Imam Home Basic ...vidi se sve po slikama ,šta napravit da mi više ne izbacuje poruku o neorginalnim windowsima..probao sam i sa wat_fix.nemam cd da bi probao repair napravit..ne znam jel se može gdje skinut pa sa usb sticka pokrenut ili nesto sl.svaki info dobro došao..hvala3.png 2.png 1.png
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Pravo da ti kazem ,ne znam rjesenje za to ...Najbolje da otvoris novu temu sa tim problemom pa ce ti se javiti ovi momci koji su i meni pomogli a puno su strucniji od mene ....
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Imam Home Basic ...vidi se sve po slikama ,šta napravit da mi više ne izbacuje poruku o neorginalnim windowsima..probao sam i sa wat_fix.nemam cd da bi probao repair napravit..ne znam jel se može gdje skinut pa sa usb sticka pokrenut ili nesto sl.svaki info dobro došao..hvalaPogledajte prilog 50037 Pogledajte prilog 50038 Pogledajte prilog 50039


Postupi kao što sam napisao u prethodnom postu.....Problem će biti riješen 101%....Sam postupak regeneracije i aktivacije traj 20 minuta tako da ne pomisliš da je nešto "zapelo"...

mbrlogo.jpg


MBR.Regenerator.png


KLIKNI NA "Start Regeneration System", to će potrajati oko 15 minuta, računar će se restartovati i nakon podizanja Windowsa vidjet ćeš da je aktiviran na 30 dana. Tada pokreni Windows Daz Loader ...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
14
8.png 10.png 9.png

Nesto se pomaklo sa mjesta,sve kako si rekao samo što Daz loader neće odradit...Hmm
Preporuka sta dalje da napravim..Hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
14
11.png

Probao sam remove 226 i sad mi dolje više ne piše trial ni onaj key,nema ništa..Probao sam opet dazloader i ovo sad izbaci...
 
Natrag
Top