Pomoc oko mog sajta ! ! !

Član
Učlanjen(a)
27.10.2011
Poruka
22
Pozdrav.
Mozda nisam na pravo mjesto postavio temu i izvinjavm se zbog toga ali zelim vase misljenje i zahvaljujem svima koji se jave.
Pa da pocnem. Dobio sam domen i sad imam jedan problem da mi to ne bi propalo po vasem misljenju koju vrstu sajta da napravi sa tim da ajmo reci tako pomognem ljudima a i da nesto zaradim naravno :) . Dobio sam domen .com, znam nesto o programiranju i tim stvarima ne puno ali solidno se razumijem pa me interesuje kad bi vi imali tu mogucnost sta bi pokrenuli :) . Svi predlozi su dobro dosli cak bi mogao sa nekim zajedno da uradim to pa da zajedno vodimo sajt i djelimo profit (kad ga bude). Nadam se da ce mi neko pomoci posto ja nikako da se odlucim pada mi 1000 stvari na pamet ali sve mi se cini sve te moje ideje imaju pa me interesuje sta bi vi uradili ;) .
Hvala svima koji se jave.
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
'Ajde lepo napisi i ono sto ide ispred .com.
A mozes i da konsultujes Google u vezi termina "biznis plan" pre nego sto konacno odlucis da pravis sajt.

Ako citas izmedju redova doci ces do sledeceg: 1) daj vise informacija, i 2) moras imati plan.

Ima tu jos toga ali o tome kasnije.

Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2011
Poruka
22
Ne znam sta bi ti napisao ono ispred .com kad to nista nije samo bjela pozadina i to je to.
Mene samo interesuje sta bi vi poceli praviti da imate svoj domen kako bi vi pokusali zaradite pare preko neta ;) .
Mene samo to interesuje posto znam onako raditi u svim ti porgramima i to solidno poznajem ali ne mogu se nicega sjetiti sta bi mogao da uradim da bi i tako neke pare zaradio :) hheheh...nadam se da me razumijes i da imas i ti neku ideju sta bi moga pokrenuti ;)
Pozdrav i Hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Pitao sam te da bih video da li je domen smislen ili ne.

Na sajtu uvek mozes da predstavis ono sto znas da radis.
Reference su obavezne kao i iskustva ljudi kojima si odradio to sto si odradio.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2011
Poruka
22
Pa sad za sad nemam tacno ime posto mi je prijatelj obecao da ce on da mi da domen tj da kupi...Pa sam ja to unapred vec napisao i kontao sam da on vec to ima pa da ce mi dati.
Ali izgleda da sam pogrijesio i prebrzo se poceo raspitivati za sve to ;) .A cini mi se da ti imas iskustva sto se toga tice. Pa bi volio da mi das neki savjet ovde ili u PP ili da mi das neke stranice koji ti znas gdje mogu da pogledam kako da osmislim neku stranicu, sta je najbolje da na njoj postavim i to ;).
Nadam se da me razumijes i da mi mozes pomoci bio bi ti veoma zahvalan ;)
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Evo par mojih saveta:
1) sajt treba da bude o temi sta te najvise interesuje i sta najvise znas(sto je drenova vec rekao)
2) sajt treba originalno da izgleda(nadji neku dobru free temu na netu ili plati nekom web dizajnetu ta ti to odradi)
3) nemoj u startu ocekivati neki veliki uspeh(da bi se probio treba dosta vremena,truda i malo srece)
4) srecno ;D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.10.2011
Poruka
22
Pozdrav.
Nisam bio tu pa nisam nista pisao. Hvala vam sto ste mi pomogli i dali dobre savjete. Ja sam vec poceo nesto da "radim" tj sve je u pripremi tek. Neka istrazivanja i skiciranja kako bi mi sajt izgledao.
E ovako ja sam kontao da to bude sajt za reklamiranje nekih firmi. Nisam na puno sajtova naletio koji reklamiraju sve od frizerskih salona do obucara. E sad me interesuje vese misljenje jel dobra ideja to ??? Naravno meni se cini da jeste ali me zanima vase misljenje posto vidim da se razumijete u to sve.
Hvala unaprijed i jos jednom za ovo prije :) .
 
Učlanjen(a)
23.11.2012
Poruka
1
Ne znaš dizajn, ne znaš programiranje, ne znaš ništa.
Ukratko, nađi neki CMS pronađi odgovarajuću temu, postoje free, a postoje i one koje se plaćaju i na taj način ćeš najlakše napraviti 'web stranicu'
 
Natrag
Top