Pomoć oko ESET SMART SECURITY

Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Kako kod Eset Smart Security-a (bilo koja verzije) isključiti obavještenje o Microsoftovom updejtu, jer mi ikona nakon nekog vremena postane naranđasta i sve dok ne pokrenem ponuđtnu opciju here da bi odabrao updejt neće da pozeleni. Updejt mi je inače isključen u control panelu. Probao sam i sa isključivanjem updejt opcije u samom nodu ali nema koristi.....šta raditi inače verzija koju imam je 4.2.35.0 i još jedno pitanje prilikom pokretanja kompa Ess dugo skenira sistem tako da mi je sporiji od ranije verzije 3.0.669
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Ma sve je to uredu ali pošto nije lincenciran windows skidam i ja sve osim IE8, WGA i dr. stvari koje mi ne trebaju ali i kada to završim i dalje to radi dok ne skinem sve što je ponuđeno, a meni to ne treba. Mora da ima neka šema za to ali je ne mogu provaliti. Sada sam inatalirao 3.0.695 verziju ali mi je žao što nemam friver i antispam kao u novim verzijama.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
evo ti ovaj fajlic, to jest registri key...
kada ga pokrenes, registrovace ti windows, i moci ces da instaliras sve programe koji traze validaciju...mozda ce ti nekada zatrebati...
 

Prilozi

  • Add Licence To Your Windows.zip
    883 bajta · Pregleda: 59
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
2hzsbo6.jpg


331j90n.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Imam Novu srpsku verziju 4.0.474.6 eset Nod antivirus, kod njega sam u polju Ažuriranje -Podešavanje-režim ažuriranja čekirao Nikad ne ažuriraj komponente programa ali ni to nije pomoglo ??????.......
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
1
Poz svima
Imam eset smart security (ne znam koja verzija) drug mi instalirao. I rekao da cu pass i user nam verzije naci na sajtu nod 32. Medjutim taj sajt su blokirali i sad ne mogu da skidam nove da bi update nove user name i pass. Sad propusta viruse u komp ko da nema anti virus protekciju.
Da li neko slucajno zna neki sajtic sa user name-ovima i passvordima????
Unapred HVALA
 
Natrag
Top