Pomoc kupovina Iphone 3gs

Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
970
Kako se skidaju aplikacije za iphone? Ja imam 3gs, ali nikako da nadjem opciju za bespl. aplikacije...
 
Učlanjen(a)
09.05.2014
Poruka
9
Moraš napravit račun, bez njega ne možeš ništa skidat, al ne moraš ništa kupovat niti trošit lovu, sve besplatne aplikacije su naravno besplatne, ne moraš ni centu potrošit ako ne želiš ali moraš imat račun.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
970
Eto od mene dvije zahvale :)... Bas ti hvala... Pokusao sam napraviti racun, ali kad sam vidio da traze nacin placanja i sl, odustao sam. Dakle, napravim racun i sve app koje su free, mogu skidati. Ma bas mi bilo cudno da se sve moraju placati. Ti koristis iphone 4??? Jesi zadovoljna? Hajd klikni i ti meni jedan like, da imam barem jedan :)
 
Učlanjen(a)
09.05.2014
Poruka
9
Tako je, prvo napraviš račun, a dalje sam odlučuješ hoćeš li kupovat ili ćeš preuzimat samo besplatne. U svakom slučaju, ako ti nije namjera kupovat, ne brini imaš na tisuće besplatnih aplikacija :)
Ja sam do nekidan koristila iPhone 4S, a sad sam kupila 5S. Apple-ove proizvode koristin već 4 godine i nijednom dosad me nisu razočarali tako da nemaš o čemz brinut :)
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
970
Ma imam ja vec 3gs,ali nije trenutno kod mene. Htio ga prodati samo zbog tih aplikacija, ali sad sam se predomislio. Vao, tri lajka, hvala ti,hehe... Koliko si platila taj 5s?
 
Natrag
Top