pomoc,korejski sajt

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
nikako da se registrujem na korejski sajt pomoc
izbaca mi ovo올바른 주민번호를 입력하세요
ja proverim sta je to a to je Молимо Вас да унесете важећи број социјалног осигурања ja trazio na internetu kako to da resim
nasao sam ovo
да, 주민등록 번호 има одређене образац.
주민등록 번호 се састоји од укупно 13 бројева (6сетс-7сетс [екс. КСКСКСКСКСКС-КСКСКСКСКСКСКС]

Први сет бројева на основу рођења. Дакле, то је наређено као следеће: ИИММДД

Први број другог сета бројева су засноване на полу. Момци почевши од 1 и Девојке почиње са 2. [међутим људи рођени после 2000 је другачија. Дечаци почињу са 3, девојке почињу са 4].

Друго, треће, четврто, фитх бројеви су на основу локације регистрације.

Шести број реда за регистрацију од рођења [можда постоји 5 беба рођених у истом граду, тако да би било у реду једног који је пријавио први].

Коначна последњег броја је потврда број.


Не постоји начин да може да манипулише, осим ако сте Интернет Хецкер (Корејски сајта). Међутим, постоје многи сајтови који омогућавају странци да се пријавите. Дакле, само погледајте око сајта и можда га наћи!
Извор (е):
Пицк ме за ваш најбољи одговор .. ^ ^
e sad uspesno sam upisao prvih 6 brojeva ali nemogu ostalo pa molim za pomoc?
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Pa ja mislim da je to kao kod nas maticni broj on se isto sastoji od 13 cifara prvo ide datum, mesec i godina rodjenja, a posle toga idu brojevi koji su karakteristicni za muskarce 7200 i zadnja dva broja se razlikuju od coveka do coveka. Jedino mi to pada na pamet da je to.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Taj broj imas na licnoj karti, zdravstvenoj knjizici, izvod iz maticne knjige rodjenih, pa cak i na propusnici za autobus, skoro svuda ga ima.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ako bi mogao da mi kazes gde stoji na zdravstenoj knjizici?

Dodato posle 42 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

prva 6 broja su datumi rodjenja ali neznam sta za ostalo kad u knjzici nema nista.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Ne znam odakle si ti, ali kod nas u Srbiji na prvoj stranici ti pise jedan dugacak broj i ispred broja bi trebalo da pise JMBG(jedinstveni maticni broj gradjana).
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
uspeo sam da se registrujem ali pali mi se ovo kada hocu da skinem igricu.
captureiu.jpg

capturejro.jpg

sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top