Polna pripadnost prvih ljudi koje je Bog stvorio

Član
Učlanjen(a)
11.03.2013
Poruka
98
Tekst nije loš, podosta govori o odnosu muškarca i žene kakav je danas. A zasigurno je naopak. Nije niti čudno što toliko ima ratova diljem svijeta, jer se je poremetila mentalna slika zbog ovog što se događa.
Ellen G White je pisala o tome, da će posljednje vrijeme biti borba protiv Moabka(žena).
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@didgeridoo
izgleda, pretpostavljam, nisi vidio što sam te pitao
pa ću ponoviti pitanje

imaš li ti kolega vode za kojom svi mi kršćani žeđamo
iz Stijene vjekova
koja je čista, tijelo ozdravljuje dušu iscjeljuje
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Tekst nije loš, podosta govori o odnosu muškarca i žene kakav je danas. A zasigurno je naopak. Nije niti čudno što toliko ima ratova diljem svijeta, jer se je poremetila mentalna slika zbog ovog što se događa.
Ellen G White je pisala o tome, da će posljednje vrijeme biti borba protiv Moabka(žena).
biće velika borba protiv laži.biće bitka održati Reč. ženi zabranjujem da uči,zapovest je Gospodnja. ako NEKO TVRDI DA JE PROROK NEKA TO DOKAŽE TIME ŠTO ĆE RAZUMETI I IZVRŠITI ZAPOVEST! vrlo jednostavan tekst za proroke i one koji tvrde da imaju vođstvo Duha.
zamisli sada svti Duh kaže navodno verniku koji tvrdi da poseduje upravo unutar sebe svetoga Duha i on sveti Duh mu kaže,izvrši ovu zapovest Gospodnju ,ženi zabranjujem da uči,a on vernik navodni kaže,ma nije to tako sveti Duše ti to ne razumeš najbolje,ja ću ti to bolje doneti,moja teologija, drvo znanja, to bolje je razlomilo. to ti je problem samo sa tim ženomrzcem pavlom. ili, ma to si ti sveti Due rekao samo lokalnoj crkvi ne svim crkvama, a tek ne 21. veku i savrenenmom pogledu na svet! a sveti Duh mu kaže,KAO ŠTO ZAPOVEDAM PO VIM CRKVAMA SVETIH NE SAMO KORINTU! a vernik kaže ,čekaj mora da je to greška ne može biti da moja crkva nije u pravu ona upravo ima svetoga Duha. a sveti Duh kaže,upravo to je mera da li neko me poseduje da se izvrši ,tj. razume da je zapovest od Gospoda ,od mene!!!!
eto tako ti izgleda danas vernik koji navodno ima svetoga Duha!
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2013
Poruka
98
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
Biblija nam govori da je Spasitelj uskrsnuo u prvi radni dan tjedna, a ne ja

točno je da ja ne priznajem Kristovo uskrsnuće u subotu

to što nam ti ovdje svjedočiš ja ne priznajem za kršćanski Biblijski nauk
 
Natrag
Top