Pokreni kao drugi korisnik opcija u Start meni prozoru

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
98Siy0.png


Ako zelite dodati u Start meni prozoru opciju Pokreni kao drugi korisnik - Run as different user mozete to jednostavno i uraditi.
Vec kreirani fajl mozete downloadovati sa sledece adrese......

Omoguci Pokreni kao drugi korisnik u Start prozor

:download:

6ICtfWUi.gif


Ukloni dugme Pokreni kao drugi korisnik u Start prozor

:download:

aMEIj.gif


Kako da izvucete fajl iz ove slike objasnjeno je u ovoj temi

Posto dobili na desktopu .bat fajl potrebno ga je odblokirati u njegov Properties....Desni klik misa na .bat fajl a zatim u padajucem meniju odabtati Properties.U properties prozoru kliknuti misem na Unblock...broj 1,a zatim i usnimiti promenu klikom misa na Apply.....broj 2 a zatim i dugme OK....broj 3

83CvjZA.png


Posto odblokirali potrebno je jos startovati .bat fajl kao administrator.Desni klik misa na .bat fajl a zatim u padajucem meniju kliknuti misem na opciju Run as administrator.....broj 4

vhmIKf139o.png


Inace rad sa ovim komandom je jednostavan.U Start meni prozoru desni klik misa na zeljenu aplikaciju.....broj 1 a zatim posto se pojavi meni levim klikom na Run as different user dugme.....broj 2 ,startujete ovu opciju...

FP8H2Wp.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.....

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F%211816&authkey=AKpeaRxaIau0h30&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top