Po merama se 'pravi' poznaje!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
14. 11. 2010. 08:00h| Vestionline


Po merama se 'pravi' poznaje!


Kako da budete sigurni da ste pronašli 'pravog' i 'pouzdanog'? Umesto da mu gledate u novčanik, radije odmerite njegove prste! Barem tako tvrde naučnici u najnovijoj studiji.

108857_0303007.42_if.jpg


Studija sprovedena na Univerzitetu u Koloradu došla je do zaključka da veličina muškarčevog srednjeg prsta pokazuje i njegov stav prema novcu. Što je on veći, veće su mu i šanse da 'zgrne' bogatstvo.


Ali, takav muškarac ne prihvata "ne" kao odgovor, bilo da je u pitanju posao, bilo da su u pitanju druge žene, pa bi one žene koje igraju na sigurno trebalo da ga izbegavaju u širokom luku.

Ako, s druge strane, tražite 'pouzdanog', obratite pažnju da mu kažiprst bude jednak ili malo duži od srednjeg prsta, tvrde naučnici.

Uglavnom, što je duži srednji prst, to je muškarac više mačo.

Navedenim istraživanjem naučnici su potvrdili vezu između povišenog nivoa testosterona i ponašanja s rizikom na sva tri životna područja – rekreacijskom, društvenom i finansijskom.


 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Sad cu sve da idem i govorim:"Vadi prste na sunce!!!":mrgreen:
Mada mi malo nije jasno...mislim da jos nisam srela covjeka koji ima jednak kaziprst i srednji prst...:thinking:
P.S.I moracu da ostavim ovog mog...bas onako ima povelik srednji prst...:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Oprao sam ga sapunom u hladnoj vodi prije mjerenja. Moj je dugačak 124 mm. Kažiprst mi ja kraći za 14 mm i dužina mu iznosi 110 mm. Prva mjera se odnosila na srednjak. Budući da nemam nekakvu prosječnu mjeru za uspordbu, ne znam da li sam mačo ili mućo. Zbog toga mi je izuzetno žao.
A po gore navedenom nisam pouzdan. To mi je žao.

Znači, ja sam mačo ili mućo (ne zna se) i nepouzdan.
Pa kada mi ubuduće netko odbije zahtijev za prijateljstvom,to će biti zato što je pročitao koliki mi je.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ovo do sada nisam znala ni ja.
Čula sam da dužina stopala ima veze sa dužinom khm-khm...
Ma ima tu nečega. Kao što se mnogo toga okreće oko antropoloških mera čoveka jer je "čovek mera svih stvari", mislim da i ovo, ma koliko se mi s tim zezali, ima nekog smisla.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ovo do sada nisam znala ni ja.
Čula sam da dužina stopala ima veze sa dužinom khm-khm...
Ma ima tu nečega. Kao što se mnogo toga okreće oko antropoloških mera čoveka jer je "čovek mera svih stvari", mislim da i ovo, ma koliko se mi s tim zezali, ima nekog smisla.


Baš ti hvala. Pa da, ima smisla. To je bilo kao "prijateljski šamar". I drugi put ću biti iskren. Nikad ne znaš što će metar reći. A ni što će neki naučni zgubidani izmisliti. A dotle "missice" rješavaju problem gladi u svijetu.

Pozdrav od zasada sigurno nepouzdanog, a drugo se još razmatra.
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Joj, Eric, da znaš šta se priča o ženama u tom smislu, veruj mi da je mnogo gore. Kažu da visina ima veze sa veličinom khm-khm... Postoji "narodna pričica" vezana za to, koju sam davno čula od bivšeg dečka. Ali bolje da ne pričam, onaj ne baš mnogo visok ženski deo foruma će me namrznuti još više.
 
Natrag
Top