pitanje

Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
Oako neznam dali smem da postavljam pitanja u ovom podforumu ali eto.morao sam na ovoj stranici jer ovde ima dosta razumni ljudi i iskusniji pa eto,

imao sam nekoliko cura dosad i pre 2meseca sam raskinuo sa jednom,razlog lazi.
Tad mi se ta laz cinila velikom ali sad kad mi nedostaje sve bi joj oprostio ali svi kazu da nebudem sa njom zato sto je dok nismo bili zajedno promenila bar 2 momka sto me je jako ljutilo :diablo: vise puta mi je padalo na pamet i da se tucem sa njima :butcher: ali sam se setio da bi povredio curu i da nije uredu to da uradim jer ako se vole nek se vole imaju pravo.
e sad nemam curu i nemogu naci nijednu a neznam zasto koda sam boga kamennom gadjo :(
neznam sta mi se desava onda neznam kako da je zaboravim sto sam vise bez nje gore mi je wacko2
sav sam rastrojen a proslo je tolko vremena .

da sazmemo zasto nemogu naci curu tako dugo i sta da radim sa tom bivsom zapravo sta da radim sa sobom.

Hvala unapred dobrim dusama
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ne možeš da nađeš drugu jer sve druge gledaš kroz ovu, i dok god ti je ona toliko u glavi, teško će ići.
Mada, jednu ženu iz glave najbolje može da protera druga, tako da, bude li se pojavila neka dovoljno interesantna, istog momenta ćeš zaboraviti na ovu. Samo treba da se opustiš i dozvoliš joj da se pojavi.
Ali, neće to onda kad ti hoćeš, jer ljubav dolazi kad je ne očekuješ. Samo budi strpljiv. :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
Ne možeš da nađeš drugu jer sve druge gledaš kroz ovu, i dok god ti je ona toliko u glavi, teško će ići.
Mada, jednu ženu iz glave najbolje može da protera druga, tako da, bude li se pojavila neka dovoljno interesantna, istog momenta ćeš zaboraviti na ovu. Samo treba da se opustiš i dozvoliš joj da se pojavi.
Ali, neće to onda kad ti hoćeš, jer ljubav dolazi kad je ne očekuješ. Samo budi strpljiv. :)


hvala ti predpostavio sam da ces mi ti odgovorit ili ana

a sto se tice ovoga dali mislis da bi bilo dobro da joj se izvinim ili da pokusam da budem opet sa njom nekao mi nedostaje bez obzira na sve.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ponekad je druze biti sam bolje nego biti u losem drustvu.ako te je lagala ucinice to opet...Mozda ti je ovaj period i potreban da zaboravis bivsu ali moras raditi na tome da upoznas neku drugu..novu.
Najgori period posle raskida je ona praznina koja ostane.. zuris da je sto pre popunis nekim drugim..a onda uletis u nesto jos gore.Najbolje je biti strpljiv ..povredjen si i sacekaj da ti rane zacele jer ces i u novoj traziti bivsu a to nije dobro jer nikada ne treba ni pricati o prosloj ljubavi a kamoli uporedjivati jednu sa drugom.Naravno da kad se najmanje budes nadao docice ona prava..ne brini nista..meni se desavalo da kad sam sama budem sama a onda naidje period kad dodje jedan dodje bar jos dvojica..bices u dilemi i trilemi koja je prava samo malo strpljenja i bice sve u redu, opusti se i otvori za nova osvajanja....;)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ipak mislim da je tebi povređena sujeta, a to se veoma često pobrka sa ljubavlju. A što se laži tiče, na njoj se slabo može bilo šta izgraditi. Ako je osoba sklona lažima onda je bolje što si je se rešio.
Misliš na nju zato što je već dvojicu u međuvremenu promenila. Batali to i skoncentriši se novu metu. Pusti nek ide život.
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
Ponekad je druze biti sam bolje nego biti u losem drustvu.ako te je lagala ucinice to opet...Mozda ti je ovaj period i potreban da zaboravis bivsu ali moras raditi na tome da upoznas neku drugu..novu.
Najgori period posle raskida je ona praznina koja ostane.. zuris da je sto pre popunis nekim drugim..a onda uletis u nesto jos gore.Najbolje je biti strpljiv ..povredjen si i sacekaj da ti rane zacele jer ces i u novoj traziti bivsu a to nije dobro jer nikada ne treba ni pricati o prosloj ljubavi a kamoli uporedjivati jednu sa drugom.Naravno da kad se najmanje budes nadao docice ona prava..ne brini nista..meni se desavalo da kad sam sama budem sama a onda naidje period kad dodje jedan dodje bar jos dvojica..bices u dilemi i trilemi koja je prava samo malo strpljenja i bice sve u redu, opusti se i otvori za nova osvajanja....;)


hvala i tebi mozda ste upravu ali vjerujte mi stvarno mi je tesko. sa drugim curama mi nije bio problem cak je mene jedna ostavila ali nisam bio ovoliko sj*** da izvinete
(btw:nemojte mislit da sam neki zenskaros ili tako nesto imao sam svega 4 cure)

neznam zasto mi je problem ovoliki sa ovom

pokusacu da nemislim o njoj :(
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
hvala ti predpostavio sam da ces mi ti odgovorit ili ana

a sto se tice ovoga dali mislis da bi bilo dobro da joj se izvinim ili da pokusam da budem opet sa njom nekao mi nedostaje bez obzira na sve.

Samo ako si siguran u svoja osećanja, i ako misliš da možeš da pređeš preko toga. Ali, ne savetujem. Ono što jednom pukne, obično pukne ponovo na "sličnom mestu". U ranoj mladosti, takve greške sam napravila nekoliko puta. Da, svaki put se ispostavilo da je greška. Zato i ne savetujem.
Glavu gore, biće sve u redu, samo treba malo strpljenja. A znaš šta je najbolje? Kad konačno nađeš drugu, pojaviće se bar još dve. Imaćeš "problem" da se odlučiš na koju ćeš stranu. Uvek je tako. Zato, ne brini. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
Hvala vam puno mnogo ste mi pomogle, retko mogu naci nekog da mi da ovakav savet.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
To što je ona imala dva momka kad ste prekinuli nema veze. I ti si "bio na tržištu" i tražio curu. Nisi uspio, to ti je muški problem. Cura nađe momka istu večer kad poželi, a momak nađe curu kad uspije. Međutoa, sve su ovo pi***rije. Neznam o kakovoj se laži radi, ali to nije tebi sada, koliko vidim, ni bitno. Očigledno ti nju i dalje voliš. Možda i ona voli tebe, zato su joj veze i bile tako "duge i uspješne". To ćeš saznati jedino tako da od*ebeš ponos, sastaneš se sa curom i objasniš joj što osjećaš. A što ona na to kaže mislim da će odrediti vašu dalju vezu, tj tvoj odnos prema njoj. Želim ti da problem uspješno riješiš.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
ljudi vi mene zbunjujete sad sam opet u dilimi dali da se izvinim ili ne

a sto se tice da pokazim ponos zbog nje bi sve uradio

ali me brine me ono sto je rekla crvendac Ono što jednom pukne, obično pukne ponovo na "sličnom mestu"

jer nezelim da se opet osecam onako kako sam se osecao posle nekog vremena a i kako se osecam sada

glupe zivotne dileme sto sve nemoze da bude jednostavno sto je nemogu zaboravit sto nemogu nastavit :/

ah ljudi pomagajte trebami odgovor i flasa pive odma :/
 
Natrag
Top