pitanje oko graficke

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Isplati se , ako ti ne smeta cjena uzimaj , sasvim dovoljna za dobar gaming , sa time sto uz Full HD rezoluciju ces moci preko 90%, igara sa pristoljnim fps na medium to high podesavanjama.
Uz grafu ti od AMD-a preporucujem FX-6300 i od Intel-a i5 2500(K) , iako mislim da bi mogao i neki i3 , da izvuce maksimum iz nje, zakljucak jedna od BestBuy grafickih po meni za taj novac, pozdrav:mig:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Isplati se , ako ti ne smeta cjena uzimaj , sasvim dovoljna za dobar gaming , sa time sto uz Full HD rezoluciju ces moci preko 90%, igara sa pristoljnim fps na medium to high podesavanjama.
Uz grafu ti od AMD-a preporucujem FX-6300 i od Intel-a i5 2500(K) , iako mislim da bi mogao i neki i3 , da izvuce maksimum iz nje, zakljucak jedna od BestBuy grafickih po meni za taj novac, pozdrav:mig:

Pre godinu dana sam uzeo FX6100 na nekoj akciji pa zasad ne bih da ga menjam, mislim da ce mi i on odradjivati posao, ali hvala u svakom slucaju na savetu... PozZ ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Vjerujem da hoce sve super bice to dobra konfiguracija , samo kupuj , pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
A zasto ako moze objasnjenje?
PowerColor imam pa mi je odradjivala veliki deo posla pa me interesuje sto? Hvala

Pa nema neki poseban razlog samo sto meni Power color bas ne uliva previse poverenja!
Do sada sam koristio Asus i Safir i nikad problema nisam imao!
Asus ti ima malo cece default klokove od power colora ali nista znacajno!
Evo link za Asusa pa ih uporedi samo stvar licnog ukusa!

http://www.asus.com/Graphics_Cards/R7260XDC2OC2GD5/specifications/
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Po meni je isto jako dobar izbor Asus i zbog DirectCU II rashladnog sistema , 1+ za Asus.
 
Natrag
Top