physical memory

Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
9
molim vas pomozite mi uvezi ove physical memory.Kolika je redovna ta memorija kod mene je 63%.Dali je moguce da mi se komp.restartuje zbog toga restartuje se na pola sata a nekad radi i po tri sata.na ekranu mi ucestalo izbacuje AUTO ADJUSTMENT,ja se bojim da nije graficka!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
molim vas pomozite mi uvezi ove physical memory.Kolika je redovna ta memorija kod mene je 63%.Dali je moguce da mi se komp.restartuje zbog toga restartuje se na pola sata a nekad radi i po tri sata.na ekranu mi ucestalo izbacuje AUTO ADJUSTMENT,ja se bojim da nije graficka!!!
Moras biti malo odredjeniji kako bi ti drugi mogli pomoci,jer taj postotak od 63% negovori kolika ti je ukupna fizicka RAM memorija nego samo stepen zauzeca,pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
imam 1023mb.i 40-ak procesa koji rade stalno.
A u koje svrhe koristis racunar,jer do restartovanja moze uslediti zbog raznih faktora a ti nam nisi naveo u sled cega se restarta....pokusaj da vidis kolike su ti temperature kad radis nesto zahtevnije na racunaru(program PC Wizard....ili neki drugi) igras igrice,narezujes...mozda je kuler zaprljan pa nema odgovarajucu brzinu i dodje do pregrejavanja,ili je oslabila pasta pod kulerom,ili je napajanje oslabilo ili si se zarazio nekom od napasti pa sad ti pravi kurslus po racunaru.U sustini mora da se krene od pocetka i pronace se razlog sigurno a ako nisi siguran u sebe obrati se nekom drugaru koji ume to da uradi,ili zazmiris i uradis sam,jednom se mora....pozzzzz
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
9
najvise koristim internet igrice samo decije.Izbacuje mi na ekranu AUTO ADJUSTMENT kao kad ja osvezavam ekran na monitoru.a sto se tice temperature graficka-71C,procesor-44C
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top