Photoshop anomalija

Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Pre 10-ak dana mi se pojavila anomalija na Photoshop CC, tako sto se prilikom otvaranja Layer style i opcije GLOSS CONTOUR otvara minijaturni prozorcic iz kog se nista ne moze videti. Prozorcic se ne moze uvecati kao sto je to kod ostalih bilo moguce, nema sta nisam pokusao pa i reinstalaciju ali nista. Ako se neko susreo sa ovim problemom ili ima neku ideju molim da mi javi. Unapred zahvalan na odvojenom vremenu.IMG_20151128.jpg
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Pre 10-ak dana mi se pojavila anomalija na Photoshop CC, tako sto se prilikom otvaranja Layer style i opcije GLOSS CONTOUR otvara minijaturni prozorcic iz kog se nista ne moze videti. Prozorcic se ne moze uvecati kao sto je to kod ostalih bilo moguce, nema sta nisam pokusao pa i reinstalaciju ali nista. Ako se neko susreo sa ovim problemom ili ima neku ideju molim da mi javi. Unapred zahvalan na odvojenom vremenu.Pogledajte prilog 84374

To treba da pitaš mog komšiju @Jurivaka

http://serbianforum.org/threads/radovi-u-photoshopu-moji-tutorijali.459189/page-12#post-1779283
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pre 10-ak dana mi se pojavila anomalija na Photoshop CC, tako sto se prilikom otvaranja Layer style i opcije GLOSS CONTOUR otvara minijaturni prozorcic iz kog se nista ne moze videti. Prozorcic se ne moze uvecati kao sto je to kod ostalih bilo moguce, nema sta nisam pokusao pa i reinstalaciju ali nista. Ako se neko susreo sa ovim problemom ili ima neku ideju molim da mi javi. Unapred zahvalan na odvojenom vremenu.Pogledajte prilog 84374
Probaj sledeće:

Screenshot_2158ece6.jpg


Otvori dijaloški prozor klikom na trokutastu ikonicu onačenu strelicom.

Screenshot_216a71f1.jpg


Kada se otvori dijaloški prozor, resetuj ovu funkciju.
 
Natrag
Top