Peugeot 208 kako navigacija?

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.658
Najpre, informiši se koji uređaj imaš u svom autu. Proguglaj kako, slikaj, uporedi ...
Ono što je sasvim moguće je da nema GPS prijemnik i naravno nikakve mope ni softver ne možeš tada dodati
Ali jeste ostavljena mogućnost da povežeš svoj mobilni telefon i da tada vrši prikaz softvera koji imaš u mobu i koji je podržan. Ne samo navigacioni već i muzički, video isl
To omogućavaju AndroidAuto ili CarPlay (za iPhone). U oba slučaja trebaš imati adekvatan kvalitetan kablić
Budi srećan i za to, jer opcija aktivacije obično dolazi sa višim verzijama firmvera i njeno otključavanje se dodatno plaća.

A najverovatniji model uređaja u tvom autu je SMEG (+IV2). Ili ima ili nema nav hardver.
Nevezano za nivo opreme, ako kupac nije inistirao da ima navigaciju i platio, neće je dobiti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Da može već bi imao fabričku navigaciju.

I najbitnije da li uređaj 7 ili 10 inča. Moj je imao 7 inča. Do je dobro za audio+video,... ali za navigaciju je bez veze sa današnjim telefonima.
 
Učlanjen(a)
21.09.2014
Poruka
11
Pozdrav, da li neko može da mi pomogne kako da ažuriram mape za Peugeot 308 2017 godina, na slici je verzija trenutne verzije navigacije...mislim da je Tom Tom navigacija,hvala.20240210_203708.jpg
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
276
AndroidAuto je proradio, ali samo jedan put. Od tačke A do tačke B, nekih pola sata vožnje sve je bilo OK. Nakon sat vremena pauze, za povratak u tačku A, više nije radilo. Nije se uspostavljala komunikacija telefon-auto. Isti telefon i kabl. Samo se punio telefon. Probano posle više puta sa još par kablova koji su provereni sa računarom da je moguć transfer podataka i sa još jednim telefonom, ali auto je ignorisao priključenje telefona. Probano sa Samsung Galaxy S20 i S10+.
 
Natrag
Top