Partnerke mogu da oproste seks za jedno veče, ali ne i vezu

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nikada ne bih mogla da oprostim ni jedno ni drugo i on to zna. To ne moze da se desi slucajno. A ako je namerno,.. to je vec neka druga prica...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
slazem se sa milencicom



potpuno si u pravu

Nemam nista protiv.....kada bi morao i mogao da biras......da li bi se posekao papirom....ili bi si napravio ranu nozem ( ne posekotinu )

A sada..... o cemu mi pricamo ?

Tema :

Partnerke mogu da oproste seks za jedno vece, ali ne i vezu

Moj prvi komentar :

"Seksu za jednu noć"....to je kao kamenčić bačen u baricu - malo se zatalasa pa se smiri....ali kada je u pitanju " Veza " ( afera )...to su talasi koji ruše mnoge mostove...

to nije shvaceno " Bukvalno " i hvala za to....

Drugi komentar :

Bitno je.....kada se jednom poseces to je " Posekotina "......ako to uradis vise puta to je onda " Rana

"
.....

Da vidimo kako je ovo shvaceno.....

Odgovor na komentar :

Slažem se, ali posekotina od papira boli više nego rana od noža... Nekada...

O Cemu Mi Pricamo.......
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nemam nista protiv.....kada bi morao i mogao da biras......da li bi se posekao papirom....ili bi si napravio ranu nozem ( ne posekotinu )

A sada..... o cemu mi pricamo ?

Tema :

Partnerke mogu da oproste seks za jedno vece, ali ne i vezu

Moj prvi komentar :

"Seksu za jednu noć"....to je kao kamenčić bačen u baricu - malo se zatalasa pa se smiri....ali kada je u pitanju " Veza " ( afera )...to su talasi koji ruše mnoge mostove...

to nije shvaceno " Bukvalno " i hvala za to....

Drugi komentar :

Bitno je.....kada se jednom poseces to je " Posekotina "......ako to uradis vise puta to je onda " Rana

"
.....

Da vidimo kako je ovo shvaceno.....

Odgovor na komentar :

Slažem se, ali posekotina od papira boli više nego rana od noža... Nekada...

O Cemu Mi Pricamo.......

pricamo o tome da nije bitna tezina postupka vec sam cin. vec sam cin je gnusan. zasto bi bilo bitno da li se desilo jednom ili milion puta ako se ustvari desilo. da li ti cepkas komad hartije koji hoces da bacis ili ga samo zguzvas i bacis. o tome pricamo i milencica ti je dala dobar razlog. ne razumem zasto se ljutis. slazem se sa tobom, i ne zelim da od posekotine pravim ranom ali moras da shvatis da ponekad ta mala posekotina boli mnogo vise nego rana koju bih od nje formirao. zasto? ne znam, pitaj zivot, pitaj sebe, svoje srce, pitaj onoga koga volis i ko tebe voli
 
Poslednja izmena:
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Dok suprotna strana to ne zna, niko nece biti povredjen.

A i ... nisu od sapuna pa ce se istrositi, ostace i za partnera (partnerku).

Naravno, ovim ne opravdavam "izlete", ali mislim da realno razmisljam.
 
Natrag
Top