Ozenjen a placa za seks sa strane

Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Ne znam....ne mogu baš sve da pročitam mnogo je opširno pisano, ali zar baš nikom nije palo na pamet da možda ti što plaćaju sem što su puni love ili čak ni ne moraju da su puni love, možda to radi iz nekog drugog razloga. Možda su za ženin odnosno partnerkin ukus isuviše perverzni...znate ono jedino ih može zadovoljiti neki od nastranih ''vođenja ljubavi'' kao što je analni sex ili slično (da ne nabrajam...), pa samim tim kad već kod kuće ne prolazi, a ima se para daj da platim.....a za takve želje naravno teško je naći ljubavnicu, jer to je za nekog nastrano pa nastrano, a želje su želje pa to ti je!!!
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Neki se vode izrekom "plati pa klati. :)
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
bilo je slučajeva da su ženke kroz večeru na skupim mestima meni plaćale i to samo da bi bile samnom i imale šanse da vide ONO, e.. to su bila vremena, bečje na dobrom glasu, da, bio sam ja.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ne znam....ne mogu baš sve da pročitam mnogo je opširno pisano, ali zar baš nikom nije palo na pamet da možda ti što plaćaju sem što su puni love ili čak ni ne moraju da su puni love, možda to radi iz nekog drugog razloga. Možda su za ženin odnosno partnerkin ukus isuviše perverzni...znate ono jedino ih može zadovoljiti neki od nastranih ''vođenja ljubavi'' kao što je analni sex ili slično (da ne nabrajam...), pa samim tim kad već kod kuće ne prolazi, a ima se para daj da platim.....a za takve želje naravno teško je naći ljubavnicu, jer to je za nekog nastrano pa nastrano, a želje su želje pa to ti je!!!


Slazem se....mada neko, eto tako i na taj nacin hoce samo da promeni, pa je voljan i da plati za to....
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Oženjen ili neoženjen plaća u svakom slučaju........ :blum3: :blum3: :blum3:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Dupli trosak znaci ...em ce da placa analnizguzoprc ,em ce morati da i zeni daje pare za pijac ...eto sta ti je muski zivot pacenicki ...wacko2
 
Natrag
Top