Ovisnost o Facebooku

Član
Učlanjen(a)
11.05.2010
Poruka
11
Bokić. Nemam vremena tražiti po forumu sličnu temu, ali danas sam ćuo zanimljivu tvrdnju crkvenih krugova: mladi više nisu ovisni o alc., drogi, sexu, duhanu već o Facebooku ??? Ima li u tome istine? wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Imaš gomilu sličnih tema, trebalo je da potražiš u pretraživaču foruma, u gornjem desnom uglu-Pretraga uživo. Tema Novajlije je namenjena novim članovima, da se predstave i napišu nešto o sebi, ako žele.
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
To je nesto kao "Knjga Faca"...
Nemam taj problem, toliko ih srecem dnevnoda sam oguglao, samo mi jos fali njhova knjiga.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Podjednako su mi nejasni i oni koji non-stop vise na famoznom Fejsbuku i oni koji su žestoki protivnici istog. Sajt ko sajt, dođeš, vidiš, odeš. Niti tamo igra mečka da bi bio po ceo dan, niti ima babaroge da bi ga se plašio. ;)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nemam nista protiv FB. Svako ima pravo da se zabavi kako hoće, samo mi nije jasno kako pojedini članovi FB imaju i po 200 prijatelja! Kad' su stigli da ih upoznaju?
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Ne možeš biti zavistan od fejsa....fejsbook je postala potreba jer je to mesto gde ljudi koji nemaju vremena ni volje da se druže na drugačiji način tim putem komuniciraju, saznaju štošta o prijateljima, upoznaju nove, pronadju izgubljene ili zaboravljene drugove iz škola i slično. A tu su i igrice.....čak što više mnogi samo zbog tih igrica i vise na fejsu posebno tipa pokera gde se u isto vreme može i četovati. Tako da....
 
Natrag
Top