Otvaranje exe. fajlova (programa)

Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
240
Kako da otvorim neki exe. program i napravim neku izmenu u njemu. Konkretno se radi o programu ,,Unlocker 1.9.2,, koji u sebi ima onaj glupi Babilon tolbar (koga antivirus netrpi) i koga bih da izbrisem a da to i dalje bude exe. program koji normalno radi. Inace Unlocker je dobar program za brisanje odredjenih programa koji se kako da kazem opiru brisanju. Dali za ovo postoji neki dobar program ili neki tutorial. Nemojte samo sa onim pricama zasto bih to radio. A sto nebih ako bi to bilo izvodljivo.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Skini i instaliraj REVO UNINSTALER i sa njime ocisti tolbarove koji ti smetaju.
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
240
Nerazumemo se. REVO Uninstaller to radi posle instalacije, a meni treba cist program jer ovako moram da iskljucim antivirus pa tek onda instalacija pa brisanje i opet mi antivirus brise taj program ako vrsim skeniranje, a ja to nezelim. Sve potrebne programe kao i drajvere imam na flas-u pa bih zato da mi i ovaj program bude cist.Znaci treba mi (verovatno neki program) kako izbaciti taj tolbar pre instalacije Unlockera 1.9.2. Programom ,,Resource Hacker,, se menjaju neke stvari ali ovo nevidim ili neznam kako. Mozda neki drugi program ili je to jednostavno neizvodljivo.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Tako što ćeš u toku instalacije tog programa da otkačiš taj toolbar i da instaliraš sam program.

picture1.png
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Imaš i program koji i ja od nedavno koristim unchecky_setup koji će ti automatski u realnom vremenu otštiklariti sve te neželjene stvari kao gore kod Quronje na slici, pošto i ja koristim taj Unlocker koji je veoma koristan....
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
240
Prvo hvala na odgovorima. Sve je to lepo ali ja sam mislio na jednostavno cist program da mi i u toku snimanja programa sa interneta antivirus nedaje obavestenje da je u tom programu nesto sumljivo. I u toku pokretanja tog programa opet mi antivivus sprecava instalaciju tog programa, a to me nervira. Medjutim nasao sam resenje a to je da sam skinuo stariju verziju Unlockera, a to je 1.8.5 kod koje nemam tih problema a radi onako kako treba. Nisam zakeralo ali volim da mi je sve cisto koliko to moze biti.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Prvo hvala na odgovorima. Sve je to lepo ali ja sam mislio na jednostavno cist program da mi i u toku snimanja programa sa interneta antivirus nedaje obavestenje da je u tom programu nesto sumljivo. I u toku pokretanja tog programa opet mi antivivus sprecava instalaciju tog programa, a to me nervira. Medjutim nasao sam resenje a to je da sam skinuo stariju verziju Unlockera, a to je 1.8.5 kod koje nemam tih problema a radi onako kako treba. Nisam zakeralo ali volim da mi je sve cisto koliko to moze biti.


A zašto ne razmisliš o drugom antivirusnom programu...:D
 
Natrag
Top