Otkricu vam nesto

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ja sam pisac napisao sam vise od 5 knjiga evo prva dva moje najnovije


Voda koja zauvek tece
Jovan Zecevic




Poglavlje 1 Muzej


-Miso,Miso probudi se stigli smo.
Bio je to glas Anje koja je budila Misu iz dubokog sna.
-Molim jel smo stigli?
-Da jesmo ajde miso izadji iz autobusa.
Ceo razred je izasao iz autobusa sem Mise koji se jos rasanjivao.Posle otprilike 5 minuta i on je izasao.
-Vau ala je lepo u ovom muzeju.
Uzviknu Petar koji je bio najbolji djak u razredu.Svi su ga izbegavali bas zbog njegovih ocena nazivali su ga streberom sto je njemu jako smetalo.Misa je jedva isao u korak sa razredom bio je umoran.
-Miso ne zaostaj.
Uzviknu Misina uciteljica strogo.Misa samo promrlja nesto i nastavi.
-Mir deco ovo je nasa prva destinacija odeljek sa dinosaurusima.Razgledajte ali ne pipajte nista.
Svako je nesto posmatrao svi su se zabavljali semMise koji je sedeo na klupi.Nije vise bio umoran ali nije mogao da trci.
-Okej deco idemo dalje.
Sva deca odose dalje a Misa je i dalje zaostajao.
-Miso jeli ti je dobro?
Bil je to Lazar Misin najbolji drug.
-Da,da dobro mi je nego sam malo nerasanjen.
-Dobro ajde pozuri dolazimo do odeljkom iz srednjeg veka.
-Da evo idem.
I svi djaci nestadose iza sledecih vrata.

Poglavlje 2 Cesma

Dosli su do odeljka iz srednjeg veka.Uciteljica im je obljasnjavala sve sto se tice srednjeg veka.Misa je cutao i slusao.
-Dobro deco a sada idemo malo da se odmorimo sedite svi tamo i ako ste zedni imaju tamo cesme pa slobodno pijte vode.
Svi pohitase na cesme i nijedna nije ostala za Misu.Misa je ugledao mali prolaz i prosao je kroz njega.Pojavio se u zabacenoj prostoriji u kojoj je bila jedna cesma.Niko nije pio vodu iz nje jer niko nije znao za nju.Misa naivno otvori usta i poce piti tu vodu koja nije stajala da tece.Misa odjednom nestade.Odmah u tu prostoriju udjose Anja,Petar i Vanja a za njime Lazar.Svi zacudjeno gledase cesmu i u jedno doba Lazar povika:
-Ajmo i mi da popijemo te vode pa da vidimo gde je Misa nestao.
-Jesi li ti lud pa da umremo ko zna gde je Misa sada.
Lazar bez predomisljenja popi vode i nestade.Vanja za njime jer nije imao izbora.Anja je takodje gucnula malo vode i ona je nestala.Petar se dosta vremena predomisljao ali je ipak popio malo vode i on je nestao.


Poglavlje 3 Vremeplov
 
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
275
pa ti si genije

Kralj.gif
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Imas dara. Jel si vec pokusao da to negde objavis? Hajde, ne stidi se, pricaj nam o tome. Da li je neko vec zainteresovan za te tvoje uspehe?

Ja imam zbirku svojih pesama tacnije oko 2000 pesama, pisem je od 1995e godine i sve se nekako plasim da je nekome ponudim. Ne mogu da podnesem da me odbiju.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.993
Ti to prešao u pisce, do skora si vršio opise video igara, lepo napreduješ :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Imas dara. Jel si vec pokusao da to negde objavis? Hajde, ne stidi se, pricaj nam o tome. Da li je neko vec zainteresovan za te tvoje uspehe?

Ja imam zbirku svojih pesama tacnije oko 2000 pesama, pisem je od 1995e godine i sve se nekako plasim da je nekome ponudim. Ne mogu da podnesem da me odbiju.
Pa trebalo bih da napisem jos 3-4 knjige pa cu da se nekako snadjem da ih stavim u trziste i onda ce biti zainteresovanih mnogo vise nego sadayes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pa trebalo bih da napisem jos 3-4 knjige pa cu da se nekako snadjem da ih stavim u trziste i onda ce biti zainteresovanih mnogo vise nego sadayes3

Dobra ideja. Ja sam pokusao da predjem na knjige. 2005e sam zapoceo da pisem autobiografski roman pod nazivom "Rasprodaja duse" i tek kada sam stigao do dvesta i neke strane rekao sam "koje s....e" i bacio ceo materijal. Sad mi je nekako i krivo zbog toga. Jer, ne mogu ja sam o sebi suditi. Treba i ostali da vide sta sam napisao.

Zato, ne gubi nadu. Uspeh ce doci, ako si dobar, a za sada jesi, onda mora

P.S. Pogledaj malo po netu. Ima dosta sajtova za anonimne autore, kako muzike tako i knjiga. Ukucaj neki upit na google
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Dobra ideja. Ja sam pokusao da predjem na knjige. 2005e sam zapoceo da pisem autobiografski roman pod nazivom "Rasprodaja duse" i tek kada sam stigao do dvesta i neke strane rekao sam "koje s....e" i bacio ceo materijal. Sad mi je nekako i krivo zbog toga. Jer, ne mogu ja sam o sebi suditi. Treba i ostali da vide sta sam napisao.

Zato, ne gubi nadu. Uspeh ce doci, ako si dobar, a za sada jesi, onda mora

P.S. Pogledaj malo po netu. Ima dosta sajtova za anonimne autore, kako muzike tako i knjiga. Ukucaj neki upit na google
Hocu i hvala.Ostavljacu najnovije sadrzaje moje knjige ovde
 
Natrag
Top