Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Diskusija u 'Mobilni Svet' započeta od kopca, 06.11.2015.

1. kvajgon

kvajgon

Zahvala:
    66
    Probaj unazad podesavanje za galeb sto sam postavio mozda ti pomgne vise i nesecam

2. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.516
    Pol:
    Muški
    Ček, šta se dešava sa ovim drugim šelom?
    I, da li si probao da ispoštuješ uputstvo iz prvobitne varijante, da iGO bude smešten u Program Files?

Postoji još jedan unlocker, pisan striktno i univerzalno za Mio
    MioPocket Mini 4.0 Release 2
    proguglaj, trebalo bi lako da ga nađeš. Uz njega je dato i vrlo fino veoma detaljno uputstvo šta da radiš i kako.
    Nisam trenutno kraj dobrog neta pa da ga aploadujem. Ako se ne snađeš, moći ću ujutru da ga okačim.

Poslednja izmena: 09.07.2018
  3. theshrink89

theshrink89

Zahvala:
    0
    Jedno veliko hvala svima koji su se potrudili da mi pomognu a posebno bratu Kopči koji se zadnjih par sati mlatio sa mnom preko TeamViewera i na kraju ipak uspeo da mi ovo čudo od navigacije sredi i opravi! Boki, imaš poziv za pivce kad se vratim kući! :dance2:

na kraju je ubačen shell ali je tu Kopča nešto modifikovao i pakovao da bi radilo na ovom čudesu i na kraju smo ne znam ni ja sam kako uspeli... :bfghb:

4. kopca

kopca

Zahvala:
    486
    Pol:
    Muški
    @theshrink89 je imao konflikt sa MioMoov 300
    Naime, u MioMap čak ne uspijeva ni ono prvo rješenje koje je našao na netu za taj tačan model.
    U folderu MioMap je imao dva ini fajla i dva exe koji ne znam ni sam na sta koji prebacuje naredbu, moguće da je prije neko ipak pokušavao sa miopocketom koji ne bih nikom preporučio.
    A poznato je kod nekih modela da ne uspijeva sa naredbom prečica da se dođe do Primo.exe već samo na isto mjesto postaviti Primo.exe sa svim sadržajem ili da skratim ovako:

Mio Moov 300 model N179:
    Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**

5. MarKaba

MarKaba Član

Zahvala:
    44
    Pol:
    Muški
  6. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.516
    Pol:
    Muški
    Da, taj je OK, a i ovaj je OK
    http://projects.lanik.org/GPSProject_00.htm
    oba su mi poodavno u bukmarcima

Međutim, sa vremena na vreme natrči neki MIO kod koga ne funkcionišu ili ne fumkcionišu kako valja. Onda sledi za*ebancija koju je imao moj zemljak.

7. neje

neje Član

Zahvala:
    36
    Forumasi,
    Imam MEDION PNA 200S ilk MEDION MD 95900. Ne znam je li otkljucan jer sam ja ubacio SD karicu koja je prazna. Mene zanima moze li se IGO pokrenuti sa SD kartice. Molom za pomoc kako to da uradim.

8. kopca

kopca

Zahvala:
    486
    Pol:
    Muški
    MEDION PNA 200S ili MEDION MD 95900
    Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**
    Mnogo boljih navigacija imam koje ni dijete neće da se igra, gotovo da iGO 8 jedva pokreće, ali evo, upustvo je na ruskom ili na rumunskom pa malo google translate. Inače uvijek se u ovoj temi uzme prvo upustvo sa prve strane, isproba pa tek onda ostalo...

9. sabahudin13

sabahudin13 Član

Zahvala:
    16
    @kopca
    Skoro sam od tebe tražio unlock za Falk M series i poslao si mi međutim nije isti AutorunCe fajl sa unlocka sa originalnim AutorunCe fajlom.
    Kod originalnog stoji ovo :

[Launcher]

StorageMem=600
    MP3Player=\My Flash Disk\Navigator\MP3Player.EXE
    AudioManager=\My Flash Disk\Navigator\Audiomanager.EXE
    AppName=\My Flash Disk\Navigator\FalkNavigator.exe
    TheftProt=Navigator\Protection.exe

[Power]
    ResumeTime=200
    SuspendTime = 200

I kada sam zamjenio izbaci mi ovu poruku

Dodate datoteke: