originalno Bozje seme

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa gde si ti, pomislio sam da si postao vernik.

napijao se tokom praznika pa me nije bilo :D


a ja sam se uplasio da nisi poceo da evoluiras u nazad pa si postao dinosaurus ili majmun :D axaxaxaxaxaxaxa

hahahahahahahaha bar brinete gde sam :D
Ovakve poruke razmenjujte preko PP, ne spamujte!
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Bog sve vidi i sve čuje. vreme ističe i ne ide na ruku svetu,niti onima koji ga slavljenjem ispunjavaju ni onima koji spavaju ,samo koji su na straži prorčkih knjiga znaju zašto čovek nema sutra.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Izgleda da je Bog posve ravnodušan što se tiče našega sutra. O tome sutra odlućiće isključivo čovjek i njegov razum, odnosno nerazum.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
nerazum ljudski će biti u igri u pravu si. neravnodušnost Boga je onaj čas tišine u vreme noja sedam dana do početka buđenja zakasnelih potopnih ljudi. moćan je čovek koji sme da bude nemoćan pred većom snagom Božjih istina.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
nerazum ljudski će biti u igri u pravu si. neravnodušnost Boga je onaj čas tišine u vreme noja sedam dana do početka buđenja zakasnelih potopnih ljudi. moćan je čovek koji sme da bude nemoćan pred većom snagom Božjih istina.

a jos je mocniji covek koji prepozna bajke kada ih procita
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Izgleda da je Bog posve ravnodušan što se tiče našega sutra. O tome sutra odlućiće isključivo čovjek i njegov razum, odnosno nerazum.

pa uvek je i bilo kako, pa nece bog sigurno da zivi tvoj zivot, to znaci da bi on morao da zivi zivote par milijardi ljudi i jos bi znacilo da nemamo slobodnu volju, nego bi postojala sudbina a ona bi bila bog posto bi on ziveo tvoj zivot
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
ah,da! mogu da zamislim kakvu vrstu bajki danas gledaju u paklu predpotopni ljubitelji bajki!
Upravo tako. Bog nam je dao Bibliju da nas upozori na sve moguće i nemoguće varijante. A to što je mi odbacujemo poput Jevreja koji su odbacili Hrista, ko je za to kriv ?
Bog ili mi ?
 
Natrag
Top