opet mi treba pomoć

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
kad clonom prebacim film na hdd dobijem film podijeljen u nekoliko scena i nemogu ga pustit normalno nego scenu po scenu unaprijed zahvalan.

nadam se da je neko budan
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
pa vidi kad prebacim film sa dvd na komp film mi bude podijeljen u dvije mape AUDIO_TS i VIDEO_TS audio mapa je prazna i video kad otvorim ima jako puno podmapa od kojih su pola one koje win nemoze otvorit a ostale su scene iz filma dakle izdeljen film
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
pokreces fejl koji je natezi tj.koji ima najvise kb ili mb zavisi kako ti pokazuje. obicno bude pocetak sa desetak ili dvadesetak kb, aonda dodju fajlovi koji su teski po milion kb ili gigu i nesto. te pustas ove sitne zanemari. i sto jednostavno nepokrenes player na kompu i namjestis da ti pokrene film sa hdd-a.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
pa vidi kad prebacim film sa dvd na komp film mi bude podijeljen u dvije mape AUDIO_TS i VIDEO_TS audio mapa je prazna i video kad otvorim ima jako puno podmapa od kojih su pola one koje win nemoze otvorit a ostale su scene iz filma dakle izdeljen film

A preko cega pustas film? Koji plejer? Jer kad pustas dvd preko programa za poput power dvd on ti kad udjes u dolder VIDEO pusti film ceo...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Da li za prebacivanje filma sa DVD-a na komp koristis Explorer, da li se to desava i sa drugm filmovima......ako ti tada otvara foldere za video i audio ....iste ( bar je tako kod mene ) ne treba da pokreces direktno sa misem vec da ga automatski pokrene DVD plejer kojikoristis....
Audio i video folder bi trebali da budu u zajednickom folderu koji nosi naziv tog filma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top