OneNote 2010 problem

Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Pozdrav.Imam problem s ovim programom.Na SkyDrive imam 3 onenote beleznice:dve su napravljene automatski kad sam aktivirao windows phone i jednu sam ja sam napravio i tu imam nekoliko beleski.E sad,kad hocu da ih otvorim pomocu programa Onenote 2010,kod ove 2 beleznice iz windows telefona pojavi se onaj trouglasti znak sa uzvicnikom i pise 'Nije moguce sinhronizovati neke odeljke u ovoj beleznici',dok kod ove sto sam pravio sam pojavi se crveni kruzic i pise nije povezano.Kad otvorim datoteka/novo dole u veb lokaciji pise SkyDrive i moje korisnicko ime sve lepo.Da li neko zna sta moze da bude?
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Prodji kroz troubleshooting na sledecem linku:
HTML:
http://office.microsoft.com/en-us/onenote-help/troubleshoot-errors-in-onenote-HA102833376.aspx
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Nece probao sam vecinu stvari.Sto je cudno,kada napravim beleznicu i napisem nesto,pokrenem sinhronizaciju i pojavi se isto kao one 2,'Nije moguce sinhronizovati neke odeljke...';zatim kada otvorim skydrive u browseru ova beleznica se pojavi ali ne i text sto sam pisao.Pokusao sam da u IE obrisem istoriju,cookies itd i nista...
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Ako hoces da imas pouzdanu sinhronizaciju instaliraj Internet Explorer 8.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Imam instaliran IE 8.Sutra cu da reinstaliran sistem,da skinem sve update za windows i office,pa cu onda da pokusam...
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Resio sam problem...U pitanju je bila neka losa verzija office-a,sad imam 14.0.4760.1000 i sve radi Ok
 
Natrag
Top