Novi seljaci

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Najbolje od svega što se i ti likovi "užive" kasnije da su mnogo bitni i zanimljivi, guraju se posle u sve i svašta... Izvukli ih iz naftalina i priključili na infuziju, pa pravo pred tv! Praziluk uvukli u pantalone pa "furaju" Armani i Versaće...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
kad vidim ovakve emisije istinski počnem da verujem da je čovek nastao od majmuna...ne treba mi nikakve teorije...
Blago akterima što im mozak ne smeta da učestvuju...

зашто би им сметао мозак када га немају? и не недостаје њима само мозак. недостаје им и људско достојанство.
паре, важне су само паре! нисте се запиали колике су им дневнице? не знам ни ја сасвим тачно али мислим да је око 2.000 евра недељно.

не бих да увредим мајмуне, али бих пре рекла да су пинковци (грандовци) - фармери постали од мајмуна са тенденцијом деградације у гмизавце.
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Ovaj put si ti meni uzela temu,ja sam postavila temu Farma 14.03.2010.,a ti si je postavila danas.Verovatno namerno,mada nema potrebe sa tim,nadam se da ces postignuti ono sto zelis.Kreativnija si od mene to priznajem.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ovaj put si ti meni uzela temu,ja sam postavila temu Farma 14.03.2010.,a ti si je postavila danas.Verovatno namerno,mada nema potrebe sa tim,nadam se da ces postignuti ono sto zelis.Kreativnija si od mene to priznajem.

Izvini, ali nisam ti "uzela" temu. Ti si postavila pitanje, a ja članak. Tvoje pitanje je u Off topic-u, a članak koji sam ja postavila u "Zabavi". To su dve potpuno različite stvari.
Ništa ne radim namerno, kako ti misliš, samo pokušavam da radim svoj posao, a kao urednik, imam obavezu da utičem na dupliranje tema, ti znaš na šta mislim. Da ne širim priču ovde, odgovor ćeš dobiti na PP, jer ovo o čemu pišemo nije vezano za temu.


Iznenadilo me je da je ovoliko ljudi komentarisalo ovu temu, jer se stvarno ne bavim ovim delom, skoro da ne gledam televiziju, a naročito reality show bilo koje vrste jer takve stvari smatram stvarno degutantnim. Članak sam postavila samo zato što mi kolega, koji se inače bavi Aktuelnostima, trenutno nije tu, inače uopšte ne zalazim na ovaj deo foruma.
Ipak, drago mi je da mnogo članova ima slično mišljenje, i da se ne bave životima poznatih, što znači da je nivo kulture na forumu ipak na mnogo višem nivou od prosečnog. :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Farma: “X” označava hranu, a kiselina je baza

Farma: X označava hranu, a kiselina je baza


Poput pirata, novi farmeri uz pomoć mape tragali za blagom koje su zakopali oni stari, a Raka je pokušavao Dejana da nauči razlici između kiselina i baza.

v163951p0.jpg



Mnogo toga se promenilo od kako su novi selebritiji zamenili svoj lagodan život za blato na imanju u Lisovićima…

Iako nisu ni nedelju dana na imanju, novi farmeri su se u mnogo čemu pokazali kao “bolji” od onih prethodnih…muškarci ne kukaju da im se spremi doručak, ne pitaju šta je za ručak, ima li hleba…oni su zauzeti pranjem podova i učenjem.

Dok su Indi, Iva, Irena i Mirjana pepelom i “peraćim sapunom” koji su sami pravili, prale sudove od prethodne noći kada je Maca slavio rođendan, Miloš Bojanić i “200 na sat” Ivan su ribali podove…

“Vidi, žvaka!”, dahtao je Bojanić dok je ribao podove. “To je od onih prošlih” dodao je Ivan Gavrilović. “E, svaka im čast!”

Farmeri će, kao i “oni prošli”, voditi brigu i o životinjama. U tu svrhu su dobili papagaja, kojeg moraju da nauče da kaže svoje ime “Đole”, a dok su se mučili, stigla je i krava…

Ipak, događaj koji je obeležio nedelju je pravljenje sapuna, tačnije razgovor gazde i sluge Rake i Dejana

NIJE SRAMOTA NE ZNATI, SRAMOTA JE PITATI

v163951p1.jpg


Da se ne istopi taj sapun na suncu”, upitao je voditelj “Lude Kuće” gazdu. “Kako bre, da se istopi sapun…sapun se suši, mast se topi”, odgovorio je zbunjeni Raka.

Pa zar nema masti u tom sapunu? Masti i kiseline?”, nastavio jeDejan. “Ovo je baza!”, počeo je Proka da diže glas.

Bazna kiselina?”

Šta je tebi bre? Šta je kiselina? Jel ti probaš kiselinu pa znaš da je kiselina…”, upitao je Raka.

Ja kažem da kiselina smrdi, ja znam kako smrde krastavci…”

“Koja kiselina se koristi za krastavce?”, pitao je Raka.”Ona najkiselija! Krastavičavva kiselina”, uzviknuo je Dejan.

Jesi išao ti u srednju školu? Ti si katastrofa majke mi!”.

“Rako, ja sam hiljadu puta rekao: Nije sramota ne znati, SRAMOTA JE PITATI!”, rekao je Dejan, na šta mu je Raka rekao:

“Aj’ marš tamo!”.

Sa jednim “marš tamo”, zalihe hrane u trapu, arhaičnoj verziji frižidera, su umalo pronađene.

“Ovo je đubrovnik!”, rekao je Miloš Bojanić kada je iskopao lažni trap. Kasnije su se ipak obradovali krompiru i jabukama…

Kasnije je Dejan otišao da pomogne i ostalima…pa je krenuo ka kućici za izolaciju da je “izoluje”… snegom.


Izvor: Mondo
 
Natrag
Top