Nokia Lumia (ne) dolazi u Srbiju?

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Nokia Lumia (ne) dolazi u Srbiju?











Izvor:
Mondo.rs









Lumia je nedavno stigla u Hrvatsku, a već odavno je u Mađarskoj, Bugarskoj i Rumuniji. Šta se dešava sa Srbijom?



v249683p0.jpg



Korisnici zemalja u okruženju već odavno uživaju u „razlogu“ zbog kojeg je Nokia odbacila Android –Windows Phone platformi – a Srbija i dalje čeka.

Baš kao što je Srbija gotovo jedina evropska zemlja u kojoj ne funkcionišu, inače sjajne Nokia mape, izgleda da će biti i poslednja zemlja Evrope, u koju će biti uveden Windows Phone i Nokia Lumia sistem.
Mogući razlozi ovakvog scenarija sadržani su u činjenici da Srbija nije u PayPal sistemui da je bankarski sistem naše zemlje "izuzetno zatvoren", odnosno ne nudi napredne online servise.

Svidelo se to nama ili ne, izgleda da smo, ipak još uvek nespremni da prihvatimo sve tehnološke inovacije koje sa nestrpljenjem očekujemo.




 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Prvo bi trebali da imamo drzavu,koju nemamo,pa da velike kompanije,poput Nokie i Apple-a pocnu da saradjuju sa nama.Do tada-nista:
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2012
Poruka
48
Ma gledao sam malo o Lumii na netu, pravi mobitel. Šteta što se u Srbiji ne može kupit ali ne treba naručivat preko nekih internet stranica jer vam može doći cigla u kutiji umjesto phona xD
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2009
Poruka
1
imam je doma i bacit ću je kroz prozor! ne mogu slati MMS, stalno me muči GPRS, karte za Hrvatsku su loše, aplikacije grozne, windows phone program očajan jedino dobro na njoj je to da je ergonomski savršena, odličan dizajn i to je to! Čoveče ne možeš prebacivati podatke na drugi mobitel ili PC!!! moraš koristiti program Zune za kablovsko prebacivanje na PC jer se drugačije ne možeš povezati! ne možeš staviti mjuzu za ringtone već mora biti do 40 sec i 1MB veličine!
Kod:
[URL="http://youtu.be/lRfyJWVRdS8"]Horror Bishke - Horror Strah Uzas Kraj - YouTube[/URL]
je najbolji komentar!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.03.2013
Poruka
1
ja sam na pocetku kad sam dobio NOKIU Lumiu 800 bio razocaran,to je bilo u novembru 2011 maltene prva prodata na nasem trzistu.
Ali sada nakon silnih apdate softvera 7.8 mogu svakom preporuciti da kupi Lumiu 800 bice sigurno zadovoljan pogotovo sto je sada cena smesna u odnosu na pocetku
 
Natrag
Top