nokia 58 00 restart

Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
10
pozdrav desava mi se na mojoj 5800xm da nekada sam se izgasi i odmah upali i tako nekoliko puta na dan vezija soft je 50.0.005 od 23 03 2010 je soft!njega sam sam ubacivao kada sam mijenja product code za srpski jezik!sta mi je raditi za ovaj moj problem dali ga je moguce otloniti da mi tel radi normalno??hvala:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Mislim da nisam bas razumio sta si htio reci prijatelju :( Je li ti se telefon gasi od kad si ti upisao taj softver novi ili?? Ja cesto po forumima govorim da uopste nije pametno sam flesati telefon na USB kabal jer cesto moze da krene po zlu. U servisima to rade drugacije tj. flesaju na fbus kabal i svaki ozbiljan serviser prije samog flesanja telefona uradi bekap telefona tako da ga ne moze sjebati. Mnogi boxovi koji sluze za to cak automatski sacuvaju RPL i pm tako da mozes raditi s telefonom sta god hoces.
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
Kod mene je identican problem bio. Odneo sam Nokiju na servis u MESC pa cemo da vidimo sta kazu. Ja licno mislim da je u pitanju problem sa ekranom koliko sam uspeo da vidim na internetu. U servisu su posumnjali i na ekran i na napajenje. Evo za par dana ti javljam!
:)
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
8
Najverovtnije imas puno aplikacija,pa zbog toga ti se to desava. Izbrisi ono sto ne koristis toliko cesto.
 
Natrag
Top