Nod 32,pitanje

Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
8
Pozdrav svima.
Kada želim neki fajl da skeniram(imam NOD32) obično se klikne desnim klikom i u prozorčiću se izabere opcija "scan with...NOD32".Međutim ja te opcije nemam.Šta se dešava odnosno u čemu je problem?Ima li neko podešavanje u NOD_u da se ta opcija pojavi?
Pozdrav i hvala
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
imao sam problema s nekim virusom ne znam šta je zove se HijackTaskManager..nisam mogao nikako da udjem u task..isto tako nije mi bilo s desnim klikom opcije da pokrenem kao admin program..kad sam skeniro s MalwareBytes otkrio mi je to smeće..probaj skenirat da nemaš nešto
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
4
Moj preporuka ti je da brises NOD32, u zadnje vreme je strasno los. Upadne virus u comp a on cuti, i nista ne reaguje. A koristim Avast+Spyware Terminator+Autorun Eate, i za sada sam prezadovoljan, i sve je besplatno.
LKada hocu da skeniram komp radi sigurnosti, upalim MalwareBytes, i on sve nadje.

pozz, bgdracunari.com
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
I ja sam imao taj problem sa konteksnim menijem u Win 7, prilikom desnog klika, ali sa programom 7zip.
Rešen je tako što sam ponovnu instalaciju programa izvršio kao administrator iz (desni klik, run as administrator). Ni tada nisam odmah dobio meni na desnom kliku, već tek posle restartovanja računara, ali sada radi. Možda i tebi ovo iskustvo pomogne.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nod je zakon jos uvijek. uparis ga sa malwarebytom i oba aktiviras nesmataju jedan drugom. malwarebytes skenira komp svakodnevno, a nod ubacuje najnovije update po tri put na dan. avast je antivirus koji iskace na svasta i na ono sto je virus i sto nije virus, smara covjeka. iskace na seriale ,crack -ove ,patcheve . nod nikad nece iskociti na ono sto nije stvarna prijetnja. samo treba staviti eset smart security , a ne obican nod da se poslije nemoraju ubacivati kojekakvi spyware programcici i firewall -i . na sedmici moras staviti da si administrator tako da imas punu kontrolu nad datotekama i kod svake instalacije programa ides na desni klik i pokreni kao administrator
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Urednice molio bih te za jedan odgovor,moj sin ima instaliran Windows XP a hocemo da instaliramo NOD32,koju verziju da skinemo?Poslali smo Email adresu i cekamo da posalju pass i usser,pa bih te molio da nam predlozis(ustvari mi smo izabrali Eset smart security)koju verziju?Znam da za Windows7 ima 64bit i 32bit.Kako za XP?Pozzyes3
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skinite eset smart security 4 instalirajte

a evo tutorijal za instalaciju ,jest da je za verziju 3 , al instalacija je manje vise ista za novije verzije. licence i kljuceve imate u forumu programi - antivirus
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Znaci da ne skidamo sa njihovog sajta,ako je tako onda nam ne treba taj aktivacioni email koji cekamo?:???:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sa njihovog sajta mozes skinuti trial koji ce ti vrijediti 30 dana i dobijes takvu aktivaciju, a za dalje bi morao kupiti original sa licencom koja vrijedi godinu dana, a ima originalna verzija koja vrijedi stalno. pogledaj cijene na njihovom sajtu i bice ti jasno. zaboravio sam ti reci da ni u kom slucaju neskidas one crackirane i patchirane verzije koje navodno vrijede dvadeset godina. skini najnormalniju cetvorku instaliraj ,ubaci kljuceve, uradi update i to je to kad dodju kljucevi blizu isteka zamijeni i to je to. i ja tako radim
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Molim te kolega crysis da mi objasnis kako to da nemam opciju skeniraj kao administrator?Uradio sam sva podesavanja da skenira i brise,medjutim kada treba da mi ponudi ima samo skeniraj,bez opcije kao administrator?Da li sam to propustio u instalaciji ili je nesto drugo?Pozzsmile3
 
Natrag
Top