NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Uzas, pravis se blesavim, a Tripo tamo samara racunar!

Dokaz da se sa vama ne moze razgovarati.

Laodikeja, lepo sam ti pokazao da Bog stvara i zvezde i planetu zemlju u isto vreme, a ti kazes - "stvorio je samo pojedine zvezde"! To je bezanje..

Zatim ti pokazem da je pod izrazom "nebeska vojska" smatrao i planete, a ti i to ignorises i tvrdis da su one stvorene ranije..

Tebi ne treba biblija, veruj EGW i gotovo.

Ne Mire, ti se praviš blesavim i bežiš od odgovora, i neosnovano tvrdiš kako je u času stvaranja zemlje - Bog stvorio čitav beskrajni kosmički prostor, sa SVIM milionima zvezda, planeta, galaksija... itd.

Ja sam ti na osnovu biblije i otkrića - dokazao, da biblija govori o stvaranju zemlje, sunca i meseca da obasjavaju zemlju, i pojedinih zvezda vidljivih na noćnom nebu.

Tu se nigde ne govori o stvaranju svemira, i miliona galaksija, zvezda, planeta, itd..

Dakle, ti iznosiš lično svoja mišljenja, a ne realnost onakvu kakva jeste.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
tripo 41 je napisao(la):
Glupo poređenje. Laodikeja je razvalio tvoju nauku.

Razvalio je on sebi glavu, pokusavajuci da izmanipulise, toliko se udarajuci glavom u zid i gazeci zdrav razum, da ju je razbio!

I ti isto!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Evo ti argumenat iz biblije:

"Ta i Jahve je šest dana stvarao nebo, zemlju i more i sve što je u njima, a sedmoga je dana počinuo. Stoga je Jahve blagoslovio i posvetio dan subotnji."

Znaci da "sve sto je u njima" - "sve sto je na nebu" jeste stvoreno za sest dana, a ne pre toga!!!

Vi izmisljate i izigravate se sa biblijom!

Ja imam bibliju, vi imate EGW!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Evo ti argumenat iz biblije:

"Ta i Jahve je šest dana stvarao nebo, zemlju i more i sve što je u njima, a sedmoga je dana počinuo. Stoga je Jahve blagoslovio i posvetio dan subotnji."

Znaci da "sve sto je u njima" - "sve sto je na nebu" jeste stvoreno za sest dana, a ne pre toga!!!

Vi izmisljate i izigravate se sa biblijom!

Ja imam bibliju, vi imate EGW!

Pa su anđeli samo par dana bili vjerni, jedan dio njih?

Zar nije po tebi 6000 godina stvarano. Eto dokaza da je subota od stvaranja, a ne od Sinaja.

Zar nema više nebesa, ko je ono uzdignut do 3. neba?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Psalam 148:

"Hvalite ga, sunce i mjeseče,
hvalite ga, sve zvijezde svjetlosne!
Hvalite ga, nebesa nebeska,
i vode nad svodom nebeskim!"


Opet se vasa nauka pokazala lazna, jel vi kazete da su "vode pale" nakon potopa, a biblija kaze da vodeni omotac i dalje okruzuje zemlju!!!
 
Natrag
Top