NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nisam ja ravnozemljas, a ima raznih gluposti, niko ne kaze da je to tacno.

Nego šta si. Zastupao si ravnu Zemlju i sada je zastupaš.

A kada si vidio da idete u još veće besmislice sada kao nisi.

Ti si kao tragač za istinom pa sve važeš.

Pozovi ljude sa fb. Dokazi da si heroj! :)

Objašnjeno već jednom. Ne ponavljam više.

Pa mene šalju na debatu sa evolucionistima, sada sam ih razbucao nedavno hvala Bogu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
već sam dao tvoj dio komentara vezan za evoluciju i Zemlju sferičnu.
Bas si lepo izvadio van konteksta, ljudi pojma nemaju koje si gluposti lupetao ovde i koji je kontekst razgovora.. Posten si ti nema sta!

Nedavnom skupu zagovornika teorije o ravnoj Zemlji (Flat Earthers) u Birmingemu prisustvovalo je više od 200 ljudi, koji misle da Zemlja nije ništa drugo nego džinovska palačinka.
A da, ti znas da je lopta, video si sa mosta. :) Samo NASA ne kaze da je lopta vec "kruska", druga je stvar sto su im sve slike lazne pa su nacrtali kuglu, umetnicka sloboda sta ces, al je inace kruska..
:roll:

Australija nije stvarna - napisala je 2017. na sajtu Redit izvesna Šeli Florid, od koje je potekla teorija o lažnoj Australiji.

Neka baba se nalupetala i zato ces da se ismejavas , a nisi u stanju da oboris ono sto sam dao.

Ti si kao tragač za istinom pa sve važeš.
Naravno da jesam a ti si nerazuman ignorant koji se ismejava i ludira! Ne samo ovde nego na svakoj temi, ne smes da pozoves svoje sa fb, da ne bi videli koja si sramota!

Objašnjeno već jednom. Ne ponavljam više.
Sta si objasnio? Pa vidimo da ne smes da ih pozoves da dodju sa fb, jer si kukavica!

Znas ti dobro da nemas argumente i da bi ti se svi smejali, dzaba ti profesorska diploma..

Pa mene šalju na debatu sa evolucionistima, sada sam ih razbucao nedavno hvala Bogu.
Pa znao sam ja da si ti neki profesor na nivou?

gidra-642x336.jpg

Uh poslastice, jer imas taj snimak da pogledam :) ?

Da me ti ubijediš da nisam vidio kakav je oblik Zemlje.

On video oblik zemlje. Pa da nisi mozda i sa avion lećeo? Đe ti sve
nisi bio, pa ne bi me cudilo, pa vi ste pravi 'sokolovi' :roll::roll::roll:

sebe ubjeđuj da je ravna, mene nećeš. A ti sebe i ubjeđuješ i za sve drugo.

Haha, nasao se prozvanim ko ona baba iz price! Ko tebe ubedjuje? :beee:

Uopste me ne interesujes, pisem razumnim ljudima, koji umeju razumno da razgovaraju, pa ce mozda dokazati da nisam u pravu, a ne tebi bezobraznom!

Ti se u svakoj corbi nadjes mirodjija..
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/zyEbNjzBQAg?ecver=1" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
[raw]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/zyEbNjzBQAg?ecver=1" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>[/raw]

Nije to nista, da vidis tek ovu bajku, lansirali su kola u svemir. I da napomenem, ovo je originalni snimak, niposto nije crtani film. :)

Kad su pitali Ilona Maska, od cega je napravio gume na kolima, rekao je da su to obicne gume. Pa su ga pitali da li ih je punio necim drugim osim vazduhom, rekao je da nije. I da na kolima nisu radjene nikakve prepravke..

Zanimljivo, posto su gume punjene vazduhom i u svemiru bi eksplodirale.. Osim ako vakum nije bezazlen za ljude i ne izaziva sirenje i pucanje materije! Pa sta ce im onda uopste zastitna odela???

I onda poslastica kad Ilon Mask izjavljuje za ovaj video, citiram: "mozete reci da je istinit jer izgleda toliko fejk"!

Ako ne verujete da NASA lazira snimke, dovoljno je da odete na njihov sajt, skinete par originalnih slika snimljenih na misiji apolo, provucete ih kroz fotoshop, i nacicete da su prethodno obradjivane. Ja umalo nisam pao sa stolice, kada sam na mestu gde je zemlja ugledao kocku, a to znaci da je zemlja naknadno ubacena. Astronaut na slici takodje izgleda kao da je isecen i ubacen naknadno!

Svako ko se bar malo bavio obradom fotografije zna da se to nikada ne desava sa originalom!

Takodje isto NASA radi video editing live prenosa sa ISS , a to je otkrio i jedan nas covek kojem je fotografija i obrada videa bliska, nasao je da je zemlja ubacena naknadno. Jasno se vidi transparentna povrsina na mestu gde je zemlja, koja je podloga. A to se radi kod editovanja, prvo se ubacuje transparentna podloga pa se na nju lepi video , animacija ili slika. To se sa originalom ne desava, ako je nesto original ne dolazi do razdvanjanja slika kad provuces to kroz software za obradu..

Evo vam crtani film :) :

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Aeg. mire i ravno temljaša.

Ne može da se dođe do ledenog zida to je velika zavjera, postavljena je vojska da spriječi da se dođe. :roll::roll::roll:

To je velika svjetska zavjera, a sada dokumente iznose na vidjelo. :roll::roll::roll:

To se ne vidi zbog paralakse, :roll::roll::roll:a ono nema veze sa tim.

Ne vidi se zbog vremenskih prilika, kao da su svaki dan kiša i magla :roll::roll::roll:

A da nema toga onda je paralaksa. :roll::beee::beee::beee:

Brod je trebao da zađe tu a nije zašao Zemlja je znači ravna. :roll::roll::beee:

Mire me uči, a nije ni vidio ni broda (od 180 m) ni okeana. Osim na nekoj karti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
e može da se dođe do ledenog zida to je velika zavjera, postavljena je vojska da spriječi da se dođe. :roll::roll:

Pa ne leti ni jedan avion tuda, skines aplikaciju flight radar i lepo vidis da ne leti. Kao nema satelita, nema konekcije, a ono ne sme da se leti. Daj ne zezaj! Postoji ugovor 50 zemalja potpisnica da se ne sme prilaziti ni preletati, treba posebno odobrenje za to. I oni koji tvrde da su bili na anktarktiku ne znaju gde su sleteli jer se leti u avionima bez prozora! A ako hoces i naucnu ekspediciju, ni to ne mozes a kamoli nesto drugo, treba ti toliko dozvola da je to prakticno neizvodljivo, i toliko para da to niko ne moze od obicnih ljudi da priusti! Ne smes da ides kompnom sa nicim drugim osim sa sankama, a onda ako ides sankama moras da dokazes da ne ometas ekolosku sredinu, da sakupljas kaku od kerova i druga besmislena pravila!

To je velika svjetska zavjera, a sada dokumente iznose na vidjelo. :roll::roll::roll:

Uh uh, jako smesno, pa i evolucionisti objave kako su falsifikovali po koji fosil, pa nista. To je zato da se predstave postenima, da zamazu oci javnosti , kao nema prikrivanja!

A u ovim dokumentima ne pise da je zemlja ravna, radi se o periodu kad nisu videli zemlju kako izgleda iz svemira, zato su objavili. Tada niko nije bio siguran u oblik zemlje. Ali za nas je znacajan taj izvestaj jer koriste model ravne zemlje u proracunima, a to znaci da on naucno funkcionise , i to je cela poenta!

To se ne vidi zbog paralakse, :roll::roll::roll:a ono nema veze sa tim.

Sta se ne vidi zbog paralaxe, pa ti pojma nemas ni sta je to!

Dokazano je da paralaxa ne postoji u kretanju zvezda, a morala bi postojati ako se zemlja krece. Bas nepostojanje paralaxe dokazuje stacionarnu zemlju!

To je i bio naucni argument protiv Galileovog modela okrugle zemlje i time su mu pobili naucnu hipotezu, pa je pobesneo i psovao!

Ne vidi se zbog vremenskih prilika, kao da su svaki dan kiša i magla :roll::roll::roll:

Pa ja da ti postavim gde se vidi, ti bi rekao da je "fatamorgana", kao sto i kazete!

da nema toga onda je paralaksa. :roll::beee::beee::beee:

Paralaxa nema veze sa zakrivljenoscu, vec sa kretanjem tela, eto kako pojma nemas o ovoj temi!

Brod je trebao da zađe tu a nije zašao Zemlja je znači ravna. :roll::roll::beee:

Da je zemlja okrugla, brod ne bi samo zasao za horizont, nego bi stojao pod kosim uglom zbog zakrivljenosti! I to je dokaz da nije zasao, vec tako izgleda zbog refrakcije i atmosfere, jer se atmosfera ponasa kao uvelicavajuce staklo (to kazu vasi naucnici okruglozemljasi). A u tom slucaju zadnji delovi broda izgledaju kao da su zasli ispod horizonta, dokazano eksperimentom!

Mire me uči, a nije ni vidio ni broda (od 180 m) ni okeana. Osim na nekoj karti.

Ma da video si ti zakrivljenje na 180m, a piloti ne vide ni na 10 puta vecoj visini!

Nego gde su ti oni ljudi sa fb, sta je, uhvatila prpa da se ne pokaze koji si cirkusant? :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ma da video si ti zakrivljenje na 180m, a piloti ne vide ni na 10 puta vecoj visini!

Eno ti jedan pilot tvrdi da na Mjesecu živi 250 miliona ljudi. :roll::roll::beee:

1360867_1360859-profimedia0002782001-edit_ls.jpg

Foto: Profimedia/Youtube/screenshot
NEVEROVATNE TVRDNJE
(VIDEO) BIVŠI PILOT CIA PONOVO ŠOKIRA: Na Mesecu živi 250 miliona stanovnika, imam i dokaze za to!

Mire počni da vjeruješ, čovjek ima dokaze.

Ti voliš ove teorije.

:roll::roll:Ovakvi i vjeruju u flat Earth.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
Eno ti jedan pilot tvrdi da na Mjesecu živi 250 miliona ljudi. :roll::roll::beee:

1360867_1360859-profimedia0002782001-edit_ls.jpg

Foto: Profimedia/Youtube/screenshot
NEVEROVATNE TVRDNJE
(VIDEO) BIVŠI PILOT CIA PONOVO ŠOKIRA: Na Mesecu živi 250 miliona stanovnika, imam i dokaze za to!

Mire počni da vjeruješ, čovjek ima dokaze.

Ti voliš ove teorije.

:roll::roll:Ovakvi i vjeruju u flat Earth.

Koji si ti lakrdijas!

Ajde gde su ti oni sa fb, sto ne postavis to da vide ljudi koji si ti cirkusant???

I takvima daju diplomu? I da uce decu.. Zali Boze obrazovnog sistema, zato nam deca i jesu takva. Nimalo ozbiljnosti, ti si za obdaniste!

Da ne znam da si stariji mislio bi da imas 15 godina kako se ponasas!

To je ono kao kad bi se ja vama smejao sto tvrdite da stojite naopacke i drzi vas sila gravitacije! A ta ista sila ne moze da drzi balon helijuma!

Gravitacija drzi zgrade mora i planine, priljubljene ljude za tlo, planete se ne mogu odupreti njenom uticaju, a balon helijuma moze!

Naucna fantastika!

A sve vam je tako izvrnuto, ucite ljude bajkama! I oni vam veruju ne proveravajuci, jer ih pravite budalama kad posumnjaju i kriticki razmisljaju, a trunke razuma nemate.

Pravite ih ovcama!

A zemlja vam stoji nagnuta 66,6 stepeni (broj nije slucajan) a vi stojite izvrnuti naopacke!

Pa bas ste vi "izvrnuti"!

Evo ti crtani film (opisuje tvoje pravo stanje), a za drugo i nisi nego za crtani film:

 
Natrag
Top