Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Nisam mogao da pokrenem Serbian Forum

Diskusija u 'Novosti, Pitanja i Predlozi u vezi Foruma' započeta od jolemisa, 07.02.2018.

1. libertbobi

libertbobi Član

Zahvala:
    80
    sad je sve u redu mogu da pristupim forumu sa google chrome i mozila firefox

pozdrav

SerbskiSin se ovo sviđa.
  2. Porthos

Porthos

Zahvala:
    11
    Mada ne znam šta je tačno bio problem ali evo i ja da čestitam forumu povratak. :mig:

SerbskiSin i antonijadz se ovo sviđa.
  3. serpico

serpico Član

Zahvala:
    1
    Da, dosadno bez foruma

SerbskiSin se ovo sviđa.
  4. antonijadz

antonijadz Uploader

Zahvala:
    3.517
    Pol:
    Ženski
    Nitko ništa nezna , a nije ni bitno , bitno je da sad radi , jer bilo bi mi dosadno bez njega

SerbskiSin se ovo sviđa.
  5. soulman

soulman

Zahvala:
    232
    Pol:
    Muški
    zar je toliko tesko zakljuciti zasto forum nije radio ?

.. jednostavno nije na vreme produzen domen www.serbianforum.org ,
    trebalo je 24.01.2018. ! iz nekog razloga, (verovatno opravdanog , nije) i isti je produzen 06.02.2018.

imali smo malu zimsku pauzu od 14 dana, taman da se zazelimo i da uvidimo koliko nam svima forum znaci i nedostaje !!!

Domen je produzen na godinu dana , tacnije do 24.01.2019.godine.

Sretno nam bilo , uzivajte !

Dodate datoteke:

6. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.380
    U potpunosti se slazem sa clanom @soulman o ovoj izjavi za "javnost", mada istina je sasvim drugacija. Braco i sestre jel ste odgledali u sinocnoj emisiji koja se misterija krije iza obaranja serbijana, ne bi ste verovali i da ste pogledali misteriju. Usled neverovatnih okolnosti emisija je cak obrisana i sa youtube servera, ..mogu samo gda kazem da je @boki71 muski odbranio boje serbiana, bravo svaka mu cast. Evo ja sam uspeo da uhvatim zavrsni screenshot, da pogledate, mada se bojim da ce i njega da skinu braco i sestre i ostali.
    P.S ..ako je neko slucajno snimio emisiju neka upoaduje da vidite kako je Seselj skocio iz fotelje kad sam ja otvorio slic na pantalonama uz uz uzvik "Ovo je nemoguce, ovo je za Ginisa braco", i dalji tok reportaze, kakva emisija ne vidjena do sada.

7. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    37.302
    Pol:
    Muški
    warez forum koji traje 10 godina,jedan od najvecih na balkanu,ako ne i najveci........mnogo prijava sa svih strana,razmisljalo se da li da se nastavi dalje ili ne......svi vi dodjete i odete bez ikakve odgovornosti i nikada necete biti na tapetu......
    sto se tice domena javljali su se dobri ljudi ,clanovi foruma da sami uplate i hvala im na tome ,kao da su pomogli,tako da je to najmanji problem a i sve je to prevazidjeno.....jedan od mnogo primera gde covek nije pitao za cenu i bio spreman da pomogne ma koliko to kostalo...

125.png

8. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.508
    Pol:
    Muški
    boki71,ako bude trebalo bilo kakva novcana pomoc,posalji ziro racun na PP i uplaticu svotu koliku budem mogao,a nadam se da ima jos takvih ljudi da bi za ovaj forum pomogli svakako.

9. SerbskiSin

SerbskiSin Legend

Zahvala:
    139.134
    Pol:
    Muški
    @boki71 Такође, платићу колико год треба, само да СФ буде сигуран и онлине. :)

10. antonijadz

antonijadz Uploader

Zahvala:
    3.517
    Pol:
    Ženski
    Nemam bog zna što , ali ipak bise mogo nešto odvojit .
    Pozdrav

Preporučite stranicu