Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Pozdrav forumaši.
Skinuo sam igricu silent hill 3 ali kad otvorim file pokazuje mi više onih ikona bijeli list sa šarenom kockicom u sredini valjda me razumijete o kakvoj se ikoni radi hehe to je ona kad nešto nije ok.
Mislim pokazuje mi kapacitet igrice tj.igrica je tu samo me te ikone jer ne mogu pokrenuti ništa.
E da to su shotcut ikone sad sam otkrio.

Hvala puno
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Pozdrav forumaši.
Skinuo sam igricu silent hill 3 ali kad otvorim file pokazuje mi više onih ikona bijeli list sa šarenom kockicom u sredini valjda me razumijete o kakvoj se ikoni radi hehe to je ona kad nešto nije ok.
Mislim pokazuje mi kapacitet igrice tj.igrica je tu samo me te ikone jer ne mogu pokrenuti ništa.
E da to su shotcut ikone sad sam otkrio.

Hvala puno

Možeš li baciti koji screen ništa te nisam razumio?
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Žao mi je stari rado bih poslao ali nemam pojma kako da pošaljem screen.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Dakle skinuo sam igricu silent hill 3. Sve su mi datoteke tu ali ne mogu ništa sa njima. Znači datoteke su u nepoznatom formatu.Dobijete one ikonice kao kad se nešto tek pođe skidati ili kada proces nije do kraja završen.
Misli da su datoteke oštećene.

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Dakle skinuo sam igricu silent hill 3. Sve su mi datoteke tu ali ne mogu ništa sa njima. Znači datoteke su u nepoznatom formatu.Dobijete one ikonice kao kad se nešto tek pođe skidati ili kada proces nije do kraja završen.
Misli da su datoteke oštećene.

Hvala
\

Imas li win rar
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Imam win rar

igrica pokazuje 3.22 GB ali sa datotekama ne mogu ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Znam koji je problem ali ni ja nisam mogao da ga resim, ne mozes da raspakujes igru jer taj format koji si skinuo ne podrzava ni jedan program.
JBG skini igru ponovo samo pazi odakle skidas. Jednostavno si naleteo na pogresne fajlove kad si trazio!
Pzzzz...
 
Natrag
Top